Piąta już kolejka League Championship Series za nami! Jak poradziły sobie najlepsze drużyny ze Starego Kontynentu?

lcs

Możemy być na prawdę dumni z naszych rodaków. Cały czas emocjonujemy się bardzo dobrymi wynikami Polaków na olimpiadzie w Soczi. Polscy zawodnicy z Roccat nie chcieli być gorsi. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w League Championship Series!

W piątej kolejce wygrali oba swoje mecze, w pierwszym pokonali drużynę Alliance, a w drugim Copenhagen Wolves. Wszyscy się pewnie zastanawiają co się dzieje z zawodnikami australijskiego Fnatic. Do niedawna byli niepokonani, a już teraz widzimy pięć porażek na ich koncie. Czyżby ich dominacja powoli się kończyła? Fnatic jak na razie zajmuje trzecie miejsce.

Fotel wicelidera zajmuje Gambit, ale czy na długo? flag Evgeny „Darien” Mazaev, flag Danil „Diamondprox” Reshetnikov oraz flag Aleksei „Alex Ich” Ichetovkin nie wystąpią w następnej kolejce League Championship Series z powodu wygaśnięcia ich wiz.

Tak Oskar „Vander” Bogdan podsumował ostatnią kolejkę League Championship Series.

9-3! Cieszymy sie tym bardziej, że jutro wracamy do Polski, jak widać na zasłużony odpoczynek ! Znowu w early po dupie, ale late game nasz. Tak obiektywnie patrząc to całkiem emocjonujące są te nasze gry, a wy jak myślicie?

Tak prezentuje się tabela LCS po pięciu kolejkach. Prawda, że pięknie?

1. ROCCATlogo std.png Team ROCCAT 9-3 75%
2. GambitLogo std.png Gambit Gaming 8-4 67%
3. Fnaticlogo std.png Fnatic 7-5 58%
4. Sklogo std.png SK Gaming 6-6 50%
4. SHC XDlogo std.png SUPA HOT CREW XD 6-6 50%
6. Alogo std.png Alliance 4-8 33%
6. CHWLogo std.png Copenhagen Wolves 4-8 33%
6. Milllogo std.png Millenium 4-8 33%