ZACKy: ‘top3 byłoby nie lada zaskoczeniem’

 

zacky-wywiad

W związku ze zbliżającym się turniejem RobimyLAN w Warszawie postanowiłem przygotować dla Was serię wywiadów z graczami. Moim pierwszym rozmówcą jest Łukasz ‘ZACKy’ Herzyk. W wywiadzie poruszyliśmy kwestie powrotu byłego FearFactory do gry oraz wcześniej wspomnianego turnieju. ZACKy zdradza, kto będzie ich nowym graczem w Warszawie i dlaczego zdecydowali się na taki wybór. Rozmowa jest krótka i konkretna. Kolejne rozmowy przeprowadziłem z Mateuszem ‘EmEryT’ Zawistowskim z BANNED oraz Mariuszem ‘foczker’ Zielińskim z GF-Gaming. Publikacja wkrótce, a tymczasem zobaczcie, co do powiedzenia miał ZACKy.

Marcin ‘doomciak’ Jesiotr: Cześć Łukasz! Wróciliście do gry drużyną, która niegdyś należała do czołówki polskiej sceny. Jaki wpływ miała ta przerwa dla Waszej drużyny? Nadal możecie powalczyć z najlepszymi?

Łukasz ‘ZACKy’ Herzyk:  Cześć. Co prawda nikt z nas nie grał aktywnie w żadnej drużynie przez ostatni rok, to nadal utrzymujemy kontakt. Na wieści o organizowanym lanie postanowiliśmy, że będzie to świetna okazja żeby się spotkać i powspominać stare czasy. Spotkaliśmy się, zagraliśmy i po stwierdzeniu, że granie nadal nas bawi, podjęliśmy decyzje. Wracamy do gry! Jeżeli chodzi o poziom naszych umiejętności to jest to wielka niewiadoma (jak zawsze). Nie mamy już tyle czasu ani, chęci żeby siedzieć na serwie i wymyślać mistyczne taktyki. Po tak długiej przerwie nasze obeznanie na scenie jest dosyć mizerne, więc nie bardzo wiemy kto prezentuje jaki poziom. Każdy wygrany mecz będzie dla nas powodem do szczęścia.

FearFactory

Liczycie na podium czy traktujecie wyjazd jako spotkanie towarzyskie?

Miejsce w top 3 byłoby nie lada zaskoczeniem (głównie dla nas samych). Jak już wspomniałem, jedziemy tam głównie się spotkać, ale nie ukrywam,  że zajęcia jakiegoś wysokiego miejsca niezmierne by nas ucieszyło.

Można się Was spodziewać na kolejnych turniejach w Polsce czy wyjazd do Warszawy jest raczej jednorazowy?

Nie mam pojęcia, wróciliśmy do gry z myślą o turnieju w Warszawie. Ewentualną decyzję o dalszej grze podejmiemy po lanie.

Powszechnie wiadomo, że do Warszawy nie pojedzie z Wami isu. Wiecie już kto go zastąpi?

Niestety isu ze względu na prace nie pojawi się z nami w Warszawie. Zastąpi go ro3Ert, młody i utalentowany gimnazjalista z Rybnika. [aktualizacja z informacją od ro3Ert: ‘nie wiem, co ZACKy brał, ale mnie trochę odmłodził]

Nie obawiacie się, że taki młody gracz może nie podołać na LANie? Jak to się w ogóle stało, że go zwerbowaliście?

Szybko musieliśmy znaleźć zastępstwo za isu. Wystawiłem anons na forum ewojownik.pl. Napisał do mnie, zagraliśmy, pokazał się z dobrej strony więc na stałe zasilił nas skład. Nie, nie ma żadnej presji z naszej strony. Poza tym ro3Ert był na PLC więc nie jest “świeżakiem”.

zacky

Nie chcieliście zwerbować jakiegoś bardziej doświadczonego gracza? Na przykład Macieja ‘dunayeR’ Dunaja?

Maciek pracuje i nie ma czasu na grę.  ro3Ert był pierwszy, którego sprawdziliśmy i pierwszy, który grał na przyzwoitym poziomie.

Jak Twoim zdaniem będzie wyglądała walka o zwycięstwo w turnieju?

Zdecydowanym faworytem jest cpl, myślę ze to właśnie oni wygrają nadchodzący turniej. Jedyna drużyna, która może im pokrzyżować szyki jest ALSEN z doomciakiem na czele. Co do ostatniego miejsca na podium to niestety nie mam żadnych typów, ponieważ nie kojarzę reszty drużyn.

Dziękuję bardzo za rozmowę.

Dziękuję również. Pozdrawiam każdego kto przeczytał ten wywiad. Do zobaczenia w Warszawie. Peace, out!

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general