Znamy grupy New Hope

Turniej New Hope organizowany w czeskiej Pradze odbędzie się już w ten weekend. 15 europejskich drużyn powalczy o cenne nagrody i prestiż. Wśród nich znajdziemy dwie polskie ekipy: Clan Poland oraz nomercy.

Rywalizacja rozpocznie się od fazy grupowej, w której to 15 klanów zostało podzielone na dwie grupy. 4 najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do drabinki podwójnej eliminacji. W drabince wygranych mecze będą rozgrywane systemem best-of-three mr12, natomiast drabinka przegranych best-of-one mr15.

Clan Poland zagra w porannej grupie, a swoje mecze ma planowo rozpocząć w sobotę około 9:30. Najgroźniejszym rywalem naszych rodaków z pewnością będzie ekipa gospodarzy – Cyborg Factory.

nomercy zobaczymy w grupie B. Według harmonogramu rozgrywek powinni oni zacząć swoje mecze tego samego dnia około 16:00. W grupie nomercy zmierzy się osiem drużyn, a najmocniejsze to: fińskie rave-on oraz brytyjskie imGaming.

Grupa A

 CyborgFactory
 Clan Poland
 Avenue
 WeWereImmortal
 iPLAY eSport e.V
Germany SNOGARD Dragons
 Don´t cry EMO KID

Group B

Finland rave-on
 imGaming
Hungary WiLD.CM Storm
 DBEPAINS
 noMERCY
Finland  CZEFIN
 District.Prague
Germany Team Frostbite

Dzisiaj wieczorem na naszej stronie ukaże się zapowiedź turnieju. Rozważymy szanse Polaków na awans oraz spróbujemy przewidzieć rezultaty poszczególnych spotkań.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general