Fotele gamingowe białe

Zobacz najnowsze fotele gamingowe białe. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy je w jedno miejsce, żebyś mógł lub mogła skompletować swój biały zestaw gracza. Wiadomo, że oprócz wygody cenisz sobie także estetykę, dlatego sprawdź nasze modele i wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie. Sprawdź nasze propozycje białych foteli dla graczy od Giosedio, Playseat czy Nordhold.

Fotele gamingowe białe 2021

  1. Diablo X-One biały
  2. Diablo X-Fighter biały
  3. VidaXL Race Chair Xtreme
  4. Fotel biurowy GIOSEDIO OCA002 biały z masażem
  5. DesonVito – tani fotel gamingowy biały

Diablo X-ONE Biały

diablo x-one biały

Na pierwszym miejscu białych foteli gamingowych mamy także zwycięzcę naszego fotele gamingowe ranking 2021. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli dostępnych na polskim rynku. Ma także bardzo dobrą sprzedaż na głównych rynkach europejskich. Diablo X-One biały odznacza się bardzo ładną stylistyką połączoną z wysokim komfortem i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jeżeli chcesz najlepszy fotel gamingowy biały, to Diablo X-One może być świetnym wyborem.

Diablo X-Fighter biały

diablo x-fighter biały

Drugi fotel gamingowy biały, który chcielibyśmy polecić to Diablo X-Fighter biały. W przeciwieństwie do modelu X-One jest on dużo bardziej biało-czarny, niż biały. Mimo wszystko kolor biały jest wciąż przeważający. Jeżeli nie potrzebujesz w pełni białego fotela dla graczy, to możesz zdecydować się na ten model. Jest nieco droższy, ale również bardzo wygodny nawet w bardzo długim użytkowaniu.

VidaXL Race Chair Xtreme – najdroższy fotel gamingowy biały

fotel gamingowy biały vidaxl race chair

Race Chair Xtreme od VidaXL to najdroższy fotel gamingowy biały w naszym zestawieniu. Wyróżnia go bardzo sportowy design, tak jak byśmy dopiero co wyjęli go ze rajdowego samochodu. Świetnie dopasowuje się do ciała i jest bardzo komfortowy nawet w długim użytkowaniu. W zestawie znajdują się białe poduszki: lędźwiowa i na zagłówek.

GIOSEDIO OCA002 – fotel dla graczy biały z masażem

fotel dla graczy biały giosedio

GIOSEDIO OCA002 to wizualnie bardziej biały fotel biurowy, niż dla graczy. Nie posiada charakterystycznego dla foteli gamingowych rysów sportowych. Obite eko skórą krzesło posiada podnóżek oraz poduszkę z wbudowaną funkcją masażu. Skoro przez tyle lat sprawdzał się w biurach, także podczas rozgrywek esportowych powinien dać radę.

Deson Vito – tani fotel gamingowy biały

fotel gamingowy biały tani deson vito

Ostatnia nasza propozycja, to tani fotel gamingowy biały Vito renomowanej firmy Deson. Krzesło można kupić w bardzo dobrej cenie, a przy tym jest całkiem wygodne i ma oparcie wykonane z siatki. Pozwala to na zachowanie wysokiego komfortu podczas długich rozgrywek. Jeżeli nie chcesz wydawać majątku na białe krzesło dla graczy, to ten model jest świetną opcją.

Pozostałe fotele gamingowe białe:

Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general