Klawiatura gamingowa do 150 zł

Najlepsza klawiatura gamingowa do 150 zł niekoniecznie jest najdroższą z całej serii. Jeśli chodzi o klawiatury do gier, potrzebujesz takiej, która jest przyjazna dla użytkownika, ale wyposażona w funkcje, które pomogą Ci za każdym razem kopnąć w tyłek przeciwnika. Normalna codzienna klawiatura po prostu nie da ci przewagi, której potrzebujesz, aby wysłać przeciwników w kosmos. Większość klawiatur do gier do 150 zł ma wiele różnych programowalnych klawiszy, które pomogą Ci w pełni wykorzystać Twoje możliwości.

klawiatura gamingowa do 150 zł liocat kx 375 cm

Gracze często spędzają godziny walcząc z wieloma przeciwnikami online, więc większość klawiatur gamingowych jest zaprojektowana tak, aby były bardziej odpowiednie do długotrwałego użytkowania. Posiadanie odpowiedniej klawiatury do gry przypomina wyścig Ferrari, które ma się mierzyć z Fiatem Punto.

Te najlepsze klawiatury do gier są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wyczerpujące długie godziny grania i oferują pełne wsparcie nadgarstka i dłoni, aby zmniejszyć obciążenie. W sieci dostępnych jest całe mnóstwo klawiatur, dlatego ograniczyliśmy tutaj listę do tylko naprawdę wartościowych klawiatur gamingowych do 150 zł.

Klawiatura gamingowa do 150 zł ranking 2021

  1. LIOCAT KX 375 CM
  2. Genesis Rhod 420 USB RGB
  3. TRACER STINGER 87 LED RGB
  4. Kruger&Matz Warrior GK-90
  5. HP Pavilion Gaming 500

TOP5 najlepszych klawiatur gamingowych do 150 zł zostało wybrane na podstawie testów i szeregu opinii dostępnych na najpopularniejszych serwisach internetowych. Każdy gracz ma pewne preferencje, dlatego musisz pamiętać aby dobrać sprzęt pod swoje. Jeżeli jest Ci potrzebna klawiatura numeryczna, to wybierz taką, która ją ma. Jeżeli zależy Ci na kompaktowym kształcie, to wybierz sprzęt rodzaju tenkeyless.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 24 wyników

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general