Laptopy gamingowe

Najlepsze laptopy do gier są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale wybór dobrego laptopa do gier polega zarówno na wybraniu procesora, który odpowiada Twoim potrzebom, jak i na połączeniu go z najlepszym układem graficznym, na który pozwala Twój budżet. Wybierz swojego ulubionego, dodaj odpowiednią ilość mocy, wysokiej klasy kartę graficzną i masz wszystkie składniki dobrego laptopa do gier.

Nie ma potrzeby rezygnacji z wydajności komputera stacjonarnego, a to oznacza, że ​​nadal można dziś rozważyć dobry laptop do gier. Procesory AMD z serii 4000 konkurują z Intelem i jego procesorami 10-tej generacji, co sprawia, że ​​laptopy AMD są bardzo konkurencyjne. Dzisiejsze eleganckie laptopy do gier oferują znacznie większą wydajność, niż można by sobie wyobrazić kilka lat temu, ale oferują również jedne z najpotężniejszych kart graficznych na rynku, takie jak GeForce GTX 1080 i Radeon RX 480 firmy Nvidia.

Laptopy Intel Tiger Lake zawierają również chipy Intel 11. generacji i często można je znaleźć pod marką Intel Evo. Ponadto są one zintegrowane – w grafice w najnowszej architekturze Intel Xe firmy.

Fakt, że AMD, Intel i Nvidia koncentrują się na wydajności energetycznej i technologii ciepła, oznacza, że ​​najlepsze laptopy do gier są najnowocześniejsze. Podczas korzystania z dobrego laptopa do gier należy wziąć pod uwagę kilka innych rzeczy. Na przykład mniejsze urządzenia niekoniecznie oznaczają tańszego laptopa, zwłaszcza cienkie, mogą być drogie.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 441 wyników

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general