Karta graficzna GTX 1050

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby wymienić kartę graficzną starszej generacji na coś zupełnie nowego, co umożliwi Ci osiągnięcie wymarzonych FPSów, których zawsze chciałeś we wszystkich swoich ulubionych grach, to trafiłeś we właściwe miejsce. Karty graficzne do gier NVIDIA GTX 1650 i 1650 SUPER to jedne z najlepszych budżetowych kart graficznych, które można kupić za przyzwoite pieniądze.

karty graficzne nvidia geforce gtx 1650

GeForce GTX 1650 jest przepustką do gier o wysokiej częstotliwości odświeżania. Jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku kart graficznych do gier. Wyposażony w solidne 4 GB pamięci RAM GDDR5, możesz w końcu przenieść grę na wyższy poziom dzięki wyjątkowej wydajności w pakiecie.

Modele 1650, 1650 SUPER i 1650 Ti są przeznaczone nie tylko dla entuzjastów gier, ale również pomogą Ci poprawić wydajność w codziennej pracy. Wykonuj wszystkie swoje profesjonalne zadania zawodowe, bez względu na to, czy chodzi o edycję zdjęć, wideo, renderowanie czy przesyłanie strumieniowe. Karty graficzne GTX 1650 i 1650 SUPER przyspieszą pracę oraz wzniosą wydajność gier na zupełnie nowy poziom.

Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general