Myszki gamingowe

Myszki gamingowe są jak korki dla piłkarzy. Muszą zapewnić komfort podczas rozgrywki, precyzję podczas użytkowania i być niezwykle wytrzymałe. Jaka myszka dla gracza jest odpowiednia? Wszystko zależy od osobistych preferencji, sposobu ułożenia dłoni, wymagań oraz budżetu użytkownika. W tym momencie możemy kupić solidną myszkę do gier w rozsądnej cenie. Poniżej przedstawiam propozycje, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Myszki gamingowe to zdecydowanie jedna z najważniejszych części zestawu gracza komputerowego. Zapewnia, że ​​trafisz precyzyjnie przeciwników i nie przegapisz ich. Czujnik i przełączniki używane w przyciskach myszy są szczególnie ważne przy wyborze odpowiedniego modelu. Ważne są również możliwości ustawienia sterowników, wygoda użytkowania i jakość wykonania. Mysz powinna przetrwać nie tylko dwa miesiące, ale najlepiej lata!

Wybór odpowiedniej myszy wymaga zatem dogłębnej wiedzy na temat działania istotności poszczególnych parametrów. Ponieważ DPI to nie wszystko! Wręcz przeciwnie: producenci często reklamują się przy fenomenalnie wysokich wartościach, chociaż myszy mogą je osiągnąć tylko poprzez sztuczną interpolację, redukcję drgań itp. Takie interwencje programowe powodują sztuczne opóźnienie  i oczywiście nie jest to pożądane w przypadku walki o najwyższe trofea w internetowych rozgrywkach.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 538 wyników

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general