Klawiatury gamingowe do 200 zł

Szukasz najlepsze klawiatury gamingowe do 200 zł? Bardzo dobrze trafiłeś. Sprawdź poniższe propozycje wybrane w tym przedziale cenowym. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli w tej cenie, ale najlepsze znajdziesz na eWojowniku. Jeżeli nie wybierzesz czegoś dla siebie z poniższej listy klawiatur dla graczy do 200 zł, to sprawdź artykuł pomocniczy pod spodem.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

Jaka klawiatura gamingowa do 200 zł?

W branży, która szczyci się jednymi z najbardziej absurdalnie drogich produktów, jakie można kupić, współczesnym graczom często wmawiane jest, że cena produktu zazwyczaj idzie w parze z jakością. W zasadzie tak jest nie tylko w przypadku sprzętu dla graczy, ale także innych codziennych zakupach. Wiadomo, że często prawdą jest, że cena jest dobrym wskaźnikiem jakości, natomiast uzyskanie najlepszej wartości niekoniecznie oznacza wybranie najdroższej oferty, jeśli chodzi o klawiatury gamingowe do 200 zł.

Istotne jest, żeby klawiatura zapewniała solidną wydajność, a jeśli dostarczy więcej pożądanych funkcji potrzebnych do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem lub środowiskiem, tym lepiej.

Mając to na uwadze przedstawiamy listę kilku najlepszych produktów w kategorii klawiatura gamingowa do 200 zł:

k55 rgb marki Corsair
Deal
4 lata temu

k55 rgb marki Corsair

199,00

Dla graczy:tak
Gwarancja:24 miesiące
dane:100% Anti-Ghosting, 6 programowalnych klawiszy makro, trzy-strefowe dynamiczne podświetlenie RGB, sterowanie multimediami.
Przyciski...

Klawiatura alloy core rgb (hx-kb5me2-us) marki Hyperx
Deal

Klawiaturę HyperX Alloy Core RGB™ cechuje oryginalny podświetlany pasek HyperX oraz płynne i dynamiczne efekty świetlne RGB. Jest to nieprzeciętne rozwiązanie dla graczy, którzy nie chcą rozbijać...

Klawiatura kala k557 marki Redragon
Deal

Klawiatura przewodowa dla graczy połączona przy pomocy kabla z interfejsem USB, która posiada 104 podświetlane klawisze. Klawiatura obsługuje systemy operacyjne Windows XP, Windows Vista, Windows...

Klawiatura mechaniczna SPC gear SPG013
Deal

Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament Kailh Brown RGB SPC Gear GK530 Tournament to przenośna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy wymiar metalowy top obudowy, punktowe...

Spc gear gk530 tournament kailh brown rgb
Deal

Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament Kailh Brown RGB SPC Gear GK530 Tournament to przenośna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy wymiar metalowy top pokrywy, punktowe...

Corsair K55 – najlepsza klawiatura dla graczy do 200 zł

Klawiatura Corsair K55 RGB to zaskakująco wydajny sprzęt dla graczy, biorąc pod uwagę jej stosunkowo niską cenę. Oferuje trzy strefy podświetlenia RGB, ergonomiczny kształt, ciche i czułe klawisze, odczepianą podkładkę na nadgarstek, która jest bardzo wygodna, oraz teksturowane klawisze, które mają zapewnić lepszą przyczepność.

Klawiatura jest również wyposażona w maksymalnie sześć programowalnych klawiszy, które zwiększają wrażenia z gry i zwiększają szybkość działania. Ta funkcja umożliwia przypisywanie kluczowych makro, kombinacji i potężnych akcji w celu znalezienia idealnego schematu niszczenia przeciwników. Co więcej, klawisze zapewniają niesamowicie szybki czas reakcji.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general