Słuchawki gamingowe Corsair

Poczuj wyjątkowy komfort, wysublimowany dźwięk, najwyższej jakości wykonanie i doświadcz trwałości Corasir – słuchawki gamingowe Corsair zapewniają najlepsze wrażenia dźwiękowe na rynku. Kropka.

Oferując szeroką gamę modeli, Corsair oferuje zestawy słuchawkowe z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby ™. Nie nasłuchuj i nie zgaduj pozycji wroga. Bądź pewny, gdzie on jest! Przekazuj wiarygodne informacje swoim kolegom z zespołu dzięki precyzyjnemu mikrofonowi w słuchawkach dla graczy Corsair. Znajdź się w samym środku bitwy, ponieważ precyzyjnie dostrojone 50-milimetrowe głośniki neodymowe dostarczają dźwięki, które tworzą wokół Ciebie precyzyjny świat, zanurzając Cię w grę, jak nigdy dotąd.

Oprogramowanie CORSAIR Utility Engine (CUE) zapewnia kontrolę! Dostosuj oświetlenie RGB zestawu słuchawkowego za pomocą intuicyjnego interfejsu. To nie wszystko. Opcje inteligentnego korektora zapewniają profesjonalnie możliwości ustawienia audio – aby jeszcze lepiej realizować swoje zadania. Dostępne opcje to między innymi kino, gry FPS i przejrzysty czat.

Oddychająca tkanina z mikrofibry w połączeniu z pianką zapewniają niezrównany komfort, znacznie zmniejszając gromadzenie ciepła i zmniejszając pocenie. Kup słuchawki gamingowe Corsair już dziś i popraw swoje wyniki w grach, a także wnieś swoje wrażenia audiowizualne na zupełnie nowy poziom. Słysz więcej, graj więcej już dziś.

Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general