Karta graficzna GTX 1650

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby wymienić kartę graficzną starszej generacji na coś zupełnie nowego, co umożliwi Ci osiągnięcie wymarzonych FPSów, których zawsze chciałeś we wszystkich swoich ulubionych grach, to trafiłeś we właściwe miejsce. Karty graficzne do gier NVIDIA GTX 1650 i 1650 SUPER to jedne z najlepszych budżetowych kart graficznych, które można kupić za przyzwoite pieniądze.

karty graficzne nvidia geforce gtx 1650

GeForce GTX 1650 jest przepustką do gier o wysokiej częstotliwości odświeżania. Jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku kart graficznych do gier. Wyposażony w solidne 4 GB pamięci RAM GDDR5, możesz w końcu przenieść grę na wyższy poziom dzięki wyjątkowej wydajności w pakiecie.

Modele 1650, 1650 SUPER i 1650 Ti są przeznaczone nie tylko dla entuzjastów gier, ale również pomogą Ci poprawić wydajność w codziennej pracy. Wykonuj wszystkie swoje profesjonalne zadania zawodowe, bez względu na to, czy chodzi o edycję zdjęć, wideo, renderowanie czy przesyłanie strumieniowe. Karty graficzne GTX 1650 i 1650 SUPER przyspieszą pracę oraz wzniosą wydajność gier na zupełnie nowy poziom.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 33 wyników

Przedstawiamy najlepszą tanią kartę graficzną dla graczy, która zaspokoi każdą potrzebę, jaką możesz mieć, zarówno jeśli chodzi o grę, jak i twoją profesjonalną pracę. Przedstawiamy NVIDIA GeForce GTX 1650, 1650 Super i 1650 Ti.

Świat widział premierę tytanów RTX, które siłą przejęły rynek wysokiej klasy, wreszcie rynek gier dla początkujących ma realną opcję aktualizacji. Niedroga i wydajna grafika sprawi, że starsze generacje będą wyglądały jak ślimak w upalny dzień! Poczuj, jak Twoje gry przebijają się przez monitor i przenikają do twojego świata, chwyć swoją przygodę i przekonaj się, na czym tak naprawdę polega gra!

Oto 5 głównych powodów, dla których powinieneś kupić kartę graficzną do gier GTX 1650:

  • Przyzwoita cena, wydajność premium: to wstęp do gier o wysokiej częstotliwości odświeżania, w których możesz doświadczyć gry w rozdzielczości 1080p. GTX 1650 z 4 GB pamięci ram GDDR5 pozwoli Ci wyeliminiować dowolnego przeciwnika online lub przeżyć największą przygodę w grze dla jednego gracza.
  • Zrównoważona wydajność: GTX 1650 skupia się nie tylko na wydajności gier, ale ma także możliwość przyspieszenia wydajności pracy na zupełnie nowy poziom. Dzięki niewiarygodnej 4 GB pamięci GDDR5, która pozwala wykonać każde zadanie, które możesz wykonać na GPU. Edycja zdjęć lub wideo, renderowanie lub tworzenie zawartości będzie dla Ciebie spacerem po parku z tym niesamowitym procesorem graficznym!
  • Stosunek jakości do ceny: jeśli szukasz idealnej aktualizacji do starszej generacji procesora graficznego, ale szukasz czegoś, co nie złamie banku całkowicie, GTX 1650 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Graj w swoje ulubione gry z chlubą 60 FPS. Zobacz, czego ci brakowało w przypadku kart graficznych starszej generacji, i zobacz, co może zaoferować przyszłość gier, z wyjątkowo agresywną ceną, którą z przyjemnością zaktualizujesz.
  • Doskonałość graficzna: GTX 1650 firmy NVIDIA pozbywa się technologii Ray Tracing, którą można znaleźć w potworach RTX, i skupia się bardziej na elementach graficznych karty. Pozwala to karcie skoncentrować się na większej wydajności w grze. Nigdy nie siadaj i nie modyfikuj ustawień przez wiele godzin, aby uzyskać idealną wydajność gry.
  • Architektura Turinga: nie wszystko stracone od tytanów RTX, GTX 1650 wykorzystuje technologię Turinga, aby uzyskać jak najwięcej z nowych gier, a także wszystkich nadchodzących gier, które jeszcze nie zostaną wydane. Technologia Turing pozwala karcie graficznej na wykorzystanie nowszej technologii gry w celu wydajnej optymalizacji karty i uzyskania jak największej wydajności z karty!

Jeśli chcesz kupić ten podstawowy układ GPU do gier, aby zmienić swoje wrażenia z gry bez rozbijania banku. Przekształć swoje marzenia o grach w rzeczywistość właśnie teraz. Zasługujesz na aktualizację swojego starego GPU do nowego GTX 1650 firmy NVIDIA

Sprawdź wszystkie najlepsze oferty tutaj, wybierz swoją ulubioną kartę graficzną GTX 1650 i rozpocznij nową przygodę!

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general