Klawiatura gamingowa do 100 zł

Wybór najlepszego produktu nie jest trudny, mając kieszeń pełną gotówki. Trudność pojawia się, gdy masz ograniczoną ilość i chcesz wybrać możliwie jak najlepiej. U nas znajdziesz wiele modeli w budżecie do 100 zł. Jaka jest najlepsza klawiatura gamingowa do 100 zł? Postaramy się na to odpowiedzieć.

Biorąc pod uwagę wszystkie priorytety jest to dość trudne zadanie. Nie tylko musisz szukać niskich kosztów i kierować się możliwościami, ale także musisz rozważyć rodzaj klawiatury.

TOP5 Klawiatury gamingowe do 100 zł ranking 2021

Nasz najnowszy ranking klawiatur gamignowych do 100 zł na rok 2021 zawiera trzech producentów: Dexxer, Genesis oraz Blow. Każda z tych klawiatur jest solidnie wykonana i dobrze zaprojektowana. W tej cenie trudno o coś lepszego.

  1. Dexxer K12
  2. Genesis Rhod 410
  3. Dexxer RGB
  4. Genesis Rhod 400
  5. Blow Adrenaline

Dexxer K12 – najlepsza klawiatura gamingowa mechaniczna do 100 zł

Klawiatura Gamingowa Mechaniczna Do 100 Zł Dexxer K12

Dlaczego Dexxer K12 uznajemy za najlepszą klawiaturę gamingową mechaniczną do 100 zł? O tym najlepiej będą świadczyć wyniki sprzedaży oraz opinie jej użytkowników. Opinia 4.83/5.00 na Allegro mówi sama za siebie. Co prawda jest kilka negatywnych opinii, ale zdecydowana większość jest pozytywna. W cenie do 100 zł trudno o lepszy sprzęt. Jeżeli chciałbyś jednak wydać trochę więcej to sprawdź klawiatury gamingowe do 150 zł.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 39 wyników

Jaka klawiatura gamingowa do 100 zł?

Obecnie na rynku mówi się, że najlepsze są klawiatury dla graczy mechaniczne. Niestety w Twoim budżecie trudno będzie je dostać. Nie sprawia to jednak, że nie dostaniesz dobrej klawiatury do gier do 100 zł. Z pewnością dostępnych jest wiele modeli z dobrym podświetleniem czy anti-ghostingiem.

Co pasuje do twoich potrzeb? Co najlepiej działa razem z Twoimi palcami? Na jakiej klawiaturze Twoje dłonie będą czuły się komfortowo?

Będą to najtrafniejsze pytania przy zakupie najlepszej klawiaturze gamingowej do 100 zł. Najczęściej sposób korzystania z nich decyduje o tym, czego chcesz.

Na przykład, jeśli używasz klawiatury do codziennych rutynowych zadań w ciągu nie przez cały dzień, do zadań biurowych lub weekendowego grania. Zatem klawiatura membranowa jest najlepszą odpowiednią opcją. Jeśli jednak jesteś zawziętym graczem lub na przykład jesteś pisarzem musisz wybrać najbardziej wymagającą klawiaturę mechaniczną.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general