Klawiatura gamingowa do 100 zł

Wybór najlepszego produktu nie jest trudny, mając kieszeń pełną gotówki. Trudność pojawia się, gdy masz ograniczoną ilość i chcesz wybrać możliwie jak najlepiej. U nas znajdziesz wiele modeli w budżecie do 100 zł. Jaka jest najlepsza klawiatura gamingowa do 100 zł? Postaramy się na to odpowiedzieć.

Biorąc pod uwagę wszystkie priorytety jest to dość trudne zadanie. Nie tylko musisz szukać niskich kosztów i kierować się możliwościami, ale także musisz rozważyć rodzaj klawiatury.

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 39 wyników

Jaka klawiatura gamingowa do 100 zł?

Obecnie na rynku mówi się, że najlepsze są klawiatury dla graczy mechaniczne. Niestety w Twoim budżecie trudno będzie je dostać. Nie sprawia to jednak, że nie dostaniesz dobrej klawiatury do gier do 100 zł. Z pewnością dostępnych jest wiele modeli z dobrym podświetleniem czy anti-ghostingiem.

Co pasuje do twoich potrzeb? Co najlepiej działa razem z Twoimi palcami? Na jakiej klawiaturze Twoje dłonie będą czuły się komfortowo?

Będą to najtrafniejsze pytania przy zakupie najlepszej klawiaturze gamingowej do 100 zł. Najczęściej sposób korzystania z nich decyduje o tym, czego chcesz.

Na przykład, jeśli używasz klawiatury do codziennych rutynowych zadań w ciągu nie przez cały dzień, do zadań biurowych lub weekendowego grania. Zatem klawiatura membranowa jest najlepszą odpowiednią opcją. Jeśli jednak jesteś zawziętym graczem lub na przykład jesteś pisarzem musisz wybrać najbardziej wymagającą klawiaturę mechaniczną.

TOP5 Klawiatury gamingowe do 100 zł ranking 2020

Defender Klawiatura przewodowa legion gk-010dl podświetlana gaming+gra star conflict (4714033450140)
Deal

Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.50 mliczba klawiszy: 104dane dodatkowe: Blokada klawiszy systemowych Windows i przełączenie przycisków WASD Możliwość wyboru jednego koloru podświetlenia...

Gembird Klawiatura multimedialna kb-uml-01
Deal
10 miesięcy temu

Gembird Klawiatura multimedialna kb-uml-01

48,67

Interfejsy:USB 2.0,typ:Membranowa,liczba klawiszy:104,Układ klawiszy:Amerykański (US),Komunikacja:Przewodowa,Kolor główny:Czarny,Kolor podświetlenia:RGB,Szerokość:437 mm,Wysokość:30...

Klawiatura GENESIS Rhod 420
Deal
10 miesięcy temu

Klawiatura GENESIS Rhod 420

89,90

KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS RHOD 420 RGB US PODŚWIETLENIE RGB parametry towaru 6-strefowe podświetlenie RGB (6-strefowa zmiana koloru)anti-ghosting dla 19 klawiszymocna aluminiowa obudowaskładane...

Klawiatura przewodowa metal hunter gk-140l podświetlana gaming+gra crossout marki Defender
Deal

Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.50 mdane dodatkowe: Blokada klawiszy systemowych Windows i przełączenie przycisków WASD Rozpoznaje jednoczesne naciśnięcie klawiszy Tęczowe podświetlenie RGB...

Komentarze i opinie

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general