Kingston prezentuje 240 i 480-gigabajtowe modele dysków SSDNow mS200!

8-krotnie mniejsze, 8-krotnie szybsze od tradycyjnych dysków 2,5-calowych – Kingston® Technology wprowadza na rynek dwa nowe modele dysków SSDNow mSATA mS200 o pojemności 240GB i 480GB!

kingston-logo-ddr2

Dyski Kingston SSDNow mS200 są 8-krotnie szybkie od standardowych napędów 2,5-calowych, zajmując przy tym 8 razy mniej miejsca. Oferując świetny stosunek ceny do wydajności. Od systemów digital signage, przez zestawy kina domowego i multimedialne kioski, po zastosowania w notebookach, tabletach i ultrabookach z portami Mata – nowe dyski Kingstona doskonale sprawdzą się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych. SSDNow mSATA to idealne rozwiązanie dla producentów komputerów, producentów OEM oraz osób szukających wydajnych podzespołów w przystępnej cenie.

dyski-kingston

Dyski SSDNow firmy Kingston dostępne są w pięciu wersjach, oferując od 30 do 480GB powierzchni dyskowej. Napędy składają się wyłącznie z płytki drukowanej (bez obudowy), nie zawierają ruchomych części i są objęte trzyletnią gwarancją (model 30GB jest objęty dwuletnią gwarancją) oraz bezpłatną pomocą techniczną.

Dyski Kingston SSDNow mS200 wyposażono w najnowszą generację interfejsu mSATA – SATA 3.0, gwarantującą łatwość montażu i pełną zgodność ze wszelkimi standardami branżowymi. Zastosowanie technologii NAND Flash zapewnia dyskom odporność na wstrząsy i energooszczędność, a obsługa TRIM maksymalną wydajność w zgodnych systemach operacyjnych. Za sprawą obsługi technologii Intel SRT napędy Kingston łączą w konfiguracji dwudyskowej pojemność dysków twardych z wydajnością SSD. Obsługa funkcji S.M.A.R.T. umożliwia łatwe monitorowanie stanu dysku.

[youtube id=”rKRDWvC-W7Y” width=”600″ height=”350″]

Dyski SSDNow wydłużają cykl eksploatacji i znacząco zwiększają wydajność komputera, gwarantując większą szybkość i stabilność pracy. Napędy Kingston SSDNow mSATA mS200 znacząco skracają czas oczekiwania podczas uruchamiania komputera lub otwierania aplikacji. Pozbawione ruchomych części są odporne na wstrząsy, zachowując stabilność nawet w najtrudniejszych warunkach i wydłużając czas eksploatacji komputera stacjonarnego lub przenośnego.

Sugerowane ceny detaliczne dysków:

Wersja o pojemności 480GB – SMS200S3/480G – 1 610 PLN / 1 309 PLN netto

Wersja o pojemności 240GB – SMS200S3/240G – 770,00 PLN / 626,02 PLN netto

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.kingston.com/pl/ssd/s  

Źródło – Informacja prasowa.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general