Tania klawiatura mechaniczna. Jaką kupić?

Szukacie taniej klawiatury mechanicznej? Spróbuję Wam pomóc, jednak tania to pojęcie względne. Chcąc kupić taki sprzęt musimy liczyć się z wydatkiem około 300 zł. Dlaczego warto kupić klawiaturę mechaniczną? Bo gra się na niej dużo lżej, szybciej i skuteczniej niż na popularnych klawiaturach stykowych.

Thermaltake eSports MEKA – kliknij i sprawdź cenę!

Tania klawiatura mechaniczna MEKA

Pierwsza propozycja to produkt Tt eSports MEKA. Klawiatura jest wyposażona w przełączniki mechaniczne Cherry Black. Wybierając tanią klawiaturę mechaniczną musimy liczyć się z brakiem dodatkowych nowinek technicznych: podświetlenie czy klawisze makro. Natomiast ważnym elementem klawiatury jest technologia Full N-Key Rollover, która umożliwia przyciśnięcie dowolnej kombinacji klawiszy jednocześnie.

Klawiatura posiada kompaktowe wymiary, które umożliwią komfortową grę nawet na małej przestrzeni. Jej wymiary to 370x150x35 mm. Ponadto takie nieduże rozmiary pozwalają na łatwy transport, np. na turnieje LANowe.

CMStorm QuickFire XT – kliknij i sprawdź cenę!

Tania dobra klawiatura mechaniczna

Kolejnym tanim i dobrym rozwiązaniem jest klawiatura mechaniczna CMStorm QuickFire XT. Producent wyposażył ją w przełączniki mechaniczne Cherry MX Blue. Sprzęt podobnie jak wcześniejsza propozycja, wyposażony został w technologię Full N-Key Rollover przy połączeniu przez port PS/2. QuickFire XT jest większa od Tt eSports MEKA, a jej wymiary to: 440x132x29.

TESORO Tizona – kliknij i sprawdź cenę!

Klawiatura mechaniczna dla graczy do 300 zł - Tesoro Tizona

Tą klawiaturę mechaniczną dla graczy proponowaliśmy już w zestawieniu najlepszych klawiatur na styczeń 2015. TESORO Tizona jest pozbawiona klawiszy numerycznych, jednak posiada możliwość ich dokupienia. Producent uzbroił Tizonę w przełączniki mechaniczne Kailh w 4 kolorach do wyboru: Black, Blue, Brown oraz Red. Plusem są również dodatkowe klawisze pod spacją, które pozwalają nam na stworzenie dodatkowych kombinacji. TESORO Tizona to godna polecenia, dobra i tania klawiatura mechaniczna.

Dla graczy, którzy nigdy nie używali klawiatur mechanicznych przejście może być szokujące. Przyzwyczajenie się do nich może zająć chwilę czasu, ale potem nie będzie chcieli już nigdy wrócić do swojej starej klawy.

 


Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general