Jaki Monitor 144 Hz (120 Hz) jest najlepszy?

Szukasz monitora dla graczy z odświeżaniem na poziomie 144 Hz? Świetnie trafiłeś. W tym artykule pomogę Ci wybrać najlepszy monitor 144Hz, który podniesie Twoją radość z rozgrywki i umożliwi 0wejście na wyższy poziom gamingu. Zapinamy pasy i lecimy!

monitor 144 hz asus vg248qe

Jaki monitor 144 Hz wybrać? Pierwsza nasza propozycja to monitor ASUS V248QE. Jest on dostępny w cenie poniżej 1200 zł, więc jest to jeden z najtańszych monitorów gamingowych 144Hz. Czas odświeżania ekranu tego sprzętu to 1 ms, co jest świetnym wynikiem i zapewnia niezwykłą płynność ekranu, której prawdopodobnie nie doświadczyłeś grając na monitorach 60 Hz. Warto dodać, że ASUS może pracować także jako monitor 120Hz, jednak oczywiście warto podkręcić ten parametr do 144 Hz.

Co więcej ASUS V2480QE oferuje wsparcie dla technologii Nvidia Lightboost, która eliminuje efekt rozmycia ekranu i oferuje płynność niczym na monitorach CRT. Warto dodać, że efekt rozmycia ekranu (ang. motion blur) może powodować u niektórych osób ból głowy. Nvidia Lightboost działa jednak tylko przy maksymalnym odświeżaniu na poziomie 120 Hz.

Jeżeli potrzebujesz monitora 144 Hz, to z pewnością warto kupić ten model. Zresztą warto poczytać opinie na innych stronach, chociażby takich jak Ceneo.pl. Fragment jednej z nich zacytuję poniżej:

Posiadam ten monitor od pół roku, i mogę się w 100% zgodzić z przedmówcami. Monitor jest świetny do gier, a odzwierciedlenie kolorów wcale nie ustępuje matrycom IPS.

[nokaut-offers-box url=’monitory-lcd/asus-vg248qe.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17298′]

KUP monitor 144 Hz Asus VG248QE na Ceneo.pl!

monitor 144 hz flicker free benq xl2411z

Druga nasza propozycja skierowana jest dla jeszcze bardziej wymagających graczy. Drugi monitor do gier 144Hz, który przedstawiamy to BenQ XL2411Z. Czym różni się od poprzednika? Technologia redukcji rozmycia w pełni działa przy odświeżaniu ekranu na poziomie 144 Hz – jest to technologia BenQ Blur Reduction. Za ten 24 calowy będziemy musieli zapłacić nieco więcej niż 1200 zł, jednak warty jest on swojej ceny. Tak samo jak ASUS, tak i model BenQ może pracować jak monitor 120 Hz.

Co jeszcze różni te dwa monitory dla graczy? Monitor BenQ ma w sobie technologię flicker-free. Na czym ona polega? Jest to brak migotania podświetlenia ekranu na wszystkich poziomach jasności. Dzięki takiej technologii nawet po długim czasie przebywania przed komputerem nie powinniśmy mieć zmęczonych oczu. A my gracze ile spędzamy czasu przed komputerem? No właśnie.

Co więcej monitorów z tej serii używają, tacy klasowi gracze Counter Strike: Global Offensive jak: ScreaM, karrigan, pashaBiceps czy Neo. Warto zaufać profesjonalistom CS:GO. Opinie o monitorze na Ceneo? Jedna z nich poniżej:

Nie żałuję wydanych pieniędzy na ten monitor. Monitor idealnie sprawuje się w grach (144hz) oraz posiada wiele nowych technologii. Otrzymałem wersje V002! Nie żałuję wydanych pieniędzy na model xl2411z. Szczerze polecam każdemu!

[nokaut-offers-box url=’monitory-lcd/benq-xl2411z.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17298′]

KUP najlepszy monitor 144Hz BenQ XL2411z na Ceneo.pl!

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general