Najlepsze klawiatury dla graczy – ranking 2016

Poniżej przedstawiam klawiatury do gier, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupu. Wśród nich jest sprzęt takich producentów jak: Logitech, Razer czy Steelseries. Klikając w nazwę klawiatury gamingowej zostaniecie przeniesieni z najlepszą ofertą cenową i będziecie mogli skorzystać z najlepszej ceny w sieci.

Przedział cenowyPolecane klawiatury dla graczy
Klawiatury dla graczy do 50 zł[nokaut-offers-box url='Logitech k120' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='Natec Genesis R33' limit='1' template='link' cid='17299']
Klawiatury do gier do 100 zł[nokaut-offers-box url='GENIUS KB-G265' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='Tracer Avenger' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='Genius Imperator' limit='1' template='link' cid='17299']
Klawiatury dla graczy do 150 zł[nokaut-offers-box url='Natec Genesis Rx66' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='Speedlink parthica core' limit='1' template='link' cid='17299']
Klawiatura gamingowa do 200 zł[nokaut-offers-box url='Razer Deathadder Essential' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='Logitech G105' limit='1' template='link' cid='17299']
Klawiatury do gier do 250 zł[nokaut-offers-box url='Steelseries Apex Raw' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='Tt eSports Challenger Pro' limit='1' template='link' cid='17299']
Klawiatury dla graczy do 300 zł[nokaut-offers-box url='Razer Blackwidow Tournament' limit='1' template='link' cid='17299']
[nokaut-offers-box url='TESORO Tizona' limit='1' template='link' cid='17299']

Klawiatura dla gracza jest jak buty, ubranie i plecak dla prawdziwego żołnierza. Musi być wygodna, aby cały dzień z nią komfortowo współpracować i podbijać kolejne serwery. Dodatkowo klawiatura do gier ma za zadanie ułatwić graczom wykonywanie wszystkich niezbędnych dla nich czynności podczas rozgrywki. Ma być szybka i bezawaryjna jak AK-47. Oczywiście też musi być wytrzymała, aby twardo znosić gorsze momenty gracza czy graczki. Przy wyborze klawiatury powinniśmy, więc sugerować się jakością wykonania, rodzajem klawiszy, czasem reakcji, możliwością konfiguracji makr oraz wszelkimi innymi dodatkami, które ułatwią nam walkę podczas wirtualnych starć.

Klawiatury dla graczy do 50 zł

Logitech K120 – SPRAWDŹ NAJNIŻSZĄ CENĘ

Klawiatura do 50 zł - Logitech K120

Gdy wybieramy klawiaturę do gier do 50 zł, to niestety nie możemy oczekiwać zbyt wielu bajerów, takich jak podświetlenie czy klawisze makro. Główna rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, to solidne wykonanie sprzętu. Tak z pewnością jest z klawiaturą Logitech K120. Jest ona jedną z najczęściej polecanych przy tej kwocie. Z tej klawiatury powinni być zadowoleni zarówno biurowi użytkownicy komputera, jak też gracze, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na sprzęt.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/logitech-k120.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Natec Genesis R33 – SPRAWDŹ NAJNIŻSZĄ CENĘ

Klawiatura dla gracza do 50 zł - Natec Genesis R33

Natec Genesis R33 ma nieco więcej gamingowego zacięcia w porównaniu do propozycji od Logitech. Przede wszystkim w kwestii wyglądu, jest on zdecydowanie bardziej nowoczesny. Dodatkowo mam możliwość wymiany klawiszy WASD oraz strzałek na pomarańczowe. Ma to podkreślić charakter tego sprzętu. Warto również podkreślić, że producent postanowił chronić klawiaturę przed zalaniem i wyposażył ją w otwory odprowadzające wodę.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/natec-genesis-r33.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Klawiatury gamingowe do 100 zł

Genius KB-G265 – SPRAWDŹ NAJNIŻSZĄ CENĘ

Klawiatura do gier- GENIUS KB-G265

Recenzję klawiatury dla graczy Genius KB-G265 można przeczytać w tym linku. Tak jak w jej tytule: jest to sprzęt solidny, dobrze wykonany. Posiada podświetlenie, dodatkowe porty USB, wymienne klawisze i bardzo dobrze działający anti-ghosting. W tej cenie jest naprawdę atrakcyjna oferta.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/genius-kb-g265.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Tracer Avenger – SPRAWDŹ NAJNIŻSZĄ CENĘ

Klawiatura dla graczy do 100 zł - Tracer Avenger

Klawiatura gamingowa Tracer Avenger jest wyposażona w klawisze membranowe o cichym skoku. Do zalet tego produktu należy zaliczyć podświetlane klawisze, dodatkowe przyciski makro (6 sztuk) oraz kabel w oplocie.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/tracer-avenger.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Genius Imperator – SPRAWDŹ NAJTAŃSZĄ OFERTĘ

Klawiatura do gier do 100 zł - Genius Imperator

Genius Imperator ponownie znajduje miejsce w naszym zestawieniu polecanych klawiatur dla graczy. Pozycja Imperatora jest jak najbardziej zasłużona. Sprzęt posiada 6 dodatkowych przycisków makro oraz możliwość utworzenia 3 profili użytkownika. Profile możemy zmieniać w locie, więc daje to możliwość ustawienia graczom, aż 18 klawiszy makro.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/genius-imperator.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Klawiatury  do gier do 150 zł

Natec Genesis RX66 – SPRAWDŹ NAJNIŻSZĄ OFERTĘ

Natec Genesis RX66 - klawiatura dla graczy

Producent Natec Genesis RX66 na swojej stronie nazywa ją profesjonalnym sprzętem gamingowym. Sprzęt ma mocno gamingowy design, regulowane podświetlenie klawiszy, możliwość programowania makr oraz wbudowaną pamięć do zapisywania ustawień. Na pewno jest to klawiatura gamingowa warta zainteresowania w przedziale do 150 złotych.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/natec-genesis-rx66.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Speedlink Parthica Core – ZOBACZ NAJTAŃSZĄ OFERTĘ

Speedlink Parthica Core - klawiatura gamingowa

Oprogramowanie Speedlink Parthica pozwala nam na stworzenie profilu do każdej gry. W momencie, gdy włączamy daną grę, to ładuje nam się pożądany profil ustawień. Jest to bardzo duże udogodnienie przy tworzeniu makr, ponieważ nie musimy pamiętać dla jakiej gry, który profil stworzyliśmy. Klawiatura ‘pamięta’ to za nas. Inne zalety tej klawiatury do gier to: 93 konfigurowalne klawisze, możliwość tworzenia makr, pamięć wewnętrzna czy podświetlene LED.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/speedlink-parthica-core’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Klawiatury dla graczy do 200 zł

Razer Deathstalker Essential – NAJTANIEJ NA CENEO

Razer Deathstalker Essential - klawiatura dla graczy do 200 zł

Razer Deathstalker Essential, to sprzęt dla graczy lubiących płaskie klawiatury. Razer zaproponował nisko wyprofilowane, membranowe klawisze. Wszystkie przyciski są w pełni programowalne. Ciekawym rozwiązaniem jest również zapamiętywanie ustawień oraz makr w chmurze oprogramowania Razer Synapse 2.0, co pozwala na załadowanie naszej konfiguracji w dowolnym miejscu, gdzie mamy dostęp do internetu.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/razer-deathstalker-essential.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Logitech G105 – SPRAWDŹ NAJLEPSZĄ CENĘ

Logitech G105 - do gier

Logitech G105 została wyposażona w klawisze o dużym skoku. Posiada dodatkowe klawisze makro oraz możliwość zmiany profili w locie.  Ponadto podobnie jak we wcześniej wspomniana klawiatura Speedlink Parthica, tak i Logitech G105 ma możliwość stworzenia profili pod każdą grę i ich automatyczne załadowanie w momencie włączania gry.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/logitech-g105.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Klawiatury gamingowe do 250 zł

Steelseries Apex Raw – ZOBACZ NAJNIŻSZĄ OFERTĘ

Klawiatura dla gracza do 250 zł - Steelseries Apex Raw

Duński producent sprzętu dla graczy ma w swojej ofercie niskoprofilową klawiaturę Steelseries Apex [RAW]. Oprócz standardowych klawiszy, Apex [RAW] została wyposażona w 17 dwuwarstwowych klawiszy makro. Warto dodać, że Steelseries wyposażyło swoją klawiaturę w dwie dodatkowe strzałki. Recenzenci chwalą ten produkt za dobrze rozmieszczone klawisze i ogólny komfort pracy. Wadą może być brak oplotu na kablu, który w tym przedziale cenowym powinien być już standardem.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/steelseries-apex-raw.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]
Tt eSports Challenger Pro – SPRAWDŹ NAJTAŃSZĄ OFERTĘ

Tt eSports Challenger Pro - klawiatura do gier

Wiatraczek do chłodzenia dłoni, to rzecz, która od razu rzuca się w oczy każdemu, kto miał okazję zobaczyć tą klawiaturę. Osoba z nadmierną potliwością podczas grania czy pracy z komputerem na pewno docenią ten dodatek. Ponadto mamy 10 dodatkowych przycisków makro, po 5 na każdą ze stron. Tt eSports wyposażyło również klawiaturę w dwa dodatkowe porty USB, które mają za zadanie ułatwić podłączanie dodatkowych sprzętów.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/challenger-pro.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Klawiatury dla graczy do 300 zł

Razer Blackwidow Tournament 2014 – KLIKNIJ W NAJNIŻSZE CENY NA CENEO

Klawiatura na lana - Razer Blackwidow Tournament 2014

W przedziale powyżej 250 złotych możemy celować już w klawiatury mechaniczne. Przykładem takiego sprzętu jest Razer Blackwidow Tournament 2014. Jak sama nazwa wskazuje – jest to klawiatura turniejowa. Pozbawiono ją klawiatury numerycznej, a tym samym zmniejszyły się jej rozmiary. Jeżeli wykorzystujemy klawiaturę tylko do grania, to ten brak nie powinien dla nas stanowić problemu. Ponadto Blackwidow został wyposażony w specjalnie zaprojektowane przez Razera przełączniki mechaniczne. Producent zapewnia, że mają one większą wytrzymałość niż standardowe przełączniki. Zamiast 50 mln wciśnięć mamy mięć 60 mln. Klawisze niestety nie są podświetlane.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/razer-blackwidow.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

TESORO Tizona – ZOBACZ OFERTY NA CENEO

Klawiatura dla graczy do 300 zł - Tesoro Tizona

Tesoro Tizona to również odchudzona klawiatura mechaniczna dla graczy, tyle że w tym przypadku mamy możliwość dokupienia klawiatury numerycznej i podłączenia jej z lewej lub prawej strony. Ponadto w przeciwieństwie do Razera posiada kabel w oplocie. Tesoro w swoim sprzęcie zastosowało przełączniki Kailh zamiast popularnych Cherry. Ich żywotność również jest szacowana na 50 mln wciśnięć. Kolory przełączników do wyboru: Red, Black, Brown albo Blue. Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie 3 przycisków pod spacją, które są łatwo dostępne dla kciuka.

[nokaut-offers-box url=’klawiatury/tesoro-tizona.html’ limit=’1′ template=’fullbox’ cid=’17299′]

Mam nadzieję, że powyższe zestawienie zawęzi Wasze poszukiwania nowej klawiatury. Jeżeli macie doświadczenie z powyższym sprzętem lub chcielibyście się podzielić swoją opinię odnośnie innych klawiatur dla graczy, to zapraszam do komentowania.

5 komentarzy
 1. Blackwidow najlepsza!

 2. Brakuje mi tutaj QPAD MK 70 – zdecydowanie jeden z najlepszych modeli klawiatury mechanicznej dla gracza, jaka została zrobiona w moim mniemaniu. Jedynie chyba produkty Razera mogą pod względem jakości startować do tego sprzętu; Gemius jest przereklamowany… Logitech to już nie te sprzęty, co kiedyś; choć wiadomo – mainstream jak zawsze będzie “bił po oczach”, ale pro gamerzy na e-gamesach muszą reklamować “pro” marki… :/

 3. Ja bym polecił wszystkim taką klawiaturę:

  A4TECH Bloody B120

  Jest naprawdę świetna i niedroga.

 4. Mam pytanie klawiatura klawiaturom ale na jakich przełącznikach

 5. Dlaczego wypisujecie brednie polecając: Logitech K120. Miałem tą klawiaturę lecz musiałem zmienić, bo kombinacje klawiszy nie działały, a wiadomo, że jest to priorytet jeśli chodzi o gry.
  W+A+spacja i już nie działała spacja.
  Klawisze(W,A,S,D,Q,E spacja, ctrl) powinny działać bez zarzutu.
  A tak klawiatura bardzo wygodna, fajnie się na niej pisało, ale to wszystko.
  DO GIER ZDECYDOWANIE NIE!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general