ASUS pojawi się na Intel Extreme Masters

Najnowszy sprzęt z linii Republic of Gamers, możliwość wzięcia udziału w miniturniejach gier, pokazy overclockingu, konkursy z cennymi nagrodami, dziesiątki tysięcy fantów do zgarnięcia oraz klimat prosto z wojskowego poligonu. To tylko przedsmak atrakcji jakie przygotowała firma ASUS na największą imprezę dla graczy Intel Extreme Masters 2014 w katowickim spodku. Entuzjastów na pewno ucieszy informacja, że po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane: desktop G70 i notebook G56.

ASUS_ISOI

Premierowe produkty w rękach graczy.

Na stoisku firmy ASUS do dyspozycji odwiedzających zostaną oddane najnowsze komputery wyposażone w procesory Intel® Core™ 4-tej generacji – gotowe desktopy dedykowane dla graczy m.in. ASUS ROG G70, laptopy z serii G – m.in. G750 oraz All-in-One PC z dotykowymi ekranami. Co więcej, ostatniego dnia, w niedzielę, będzie miał swoją polską prapremierę najnowszy notebook w rodzinie ROG – G56.

Nie zabraknie również niedawno wprowadzonych na rynek, najsilniejszych kart graficznych i płyt głównych. Niewątpliwie wzrok przyciągnie złożony specjalnie na tę okazję zestaw komputerowy chłodzony cieczą, utrzymany w czerwonych barwach. Na jego pokładzie znajdą się wydajne komponenty: płyta główna ASUS Maximus VI Formula oraz karta graficzna Poseidon GTX780

IEM 2013

Gry, konkursy i overclocking.

Firma ASUS jest współorganizatorem turnieju EMS One w Counter-Strike: Global Offensive – na scenie zmierzą się ze sobą zawodowcy, natomiast w strefie ASUSa każdy odwiedzający będzie mógł spróbować w swoich sił na mocnym sprzęcie. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody: słuchawki gamingowe ASUS Cerberus oraz akcesoria sygnowane ROG.

Dla tych, których bardziej interesuje zwiększanie wydajności i wyciskanie ze sprzętu maksymalnych osiągów przygotowana zostanie strefa overclockingu. Tu Grzegorz Iwan a’ka ivanov, utytułowany overclocker z rodzimej sceny IT, redaktor wortalu technologicznego dla entuzjastów, przygotuje profesjonalne pokazy podkręcania. Jako autor wielu poradników dot. ekstremalnego OC i testów sprzętu odpowie na nawet najtrudniejsze pytanie oraz podpowie jak zacząć swoją przygodę z podkręcaniem w domu.

Chętni zmierzą się również w rywalizacji składania komputera na czas lub wezmą udział w konkursach z wiedzy o produktach firmy ASUS. W obu konkurencjach do wygrania mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.

Strefa zakupów.

Każdy, kto zechce jak najszybciej dołączyć do Republiki Graczy, będzie mógł zaopatrzyć się w wybrane produkty ASUS ROG na miejscu. Dzięki współpracy z firmą X-kom powstanie sklep z pełnym asortymentem i ciekawą ofertą.

Co, gdzie, kiedy?

Mistrzostwa świata gier komputerowych Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach odbędą się w dniach 14-16 marca 2014 r., w katowickim Spodku. Wejście dla osób bez biletów zostanie otwarte o godzinie 13:00, a dla osób z biletami i karnetami już o godzinie 11:00. Stoisko firmy ASUS będzie znajdowało się na płycie głównej obiektu.

Źródło – Informacja Prasowa

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general