Finałów regionalnych ciąg dalszy

Jak wiemy, finały światowe trzeciego sezonu w League of Legends zbliżają się wielkimi krokami, a rozgrywki regionalne cały czas trwają. Przed nami pozostały jeszcze rozgrywki w Korei oraz Chinach.

lcs

Mogliśmy już zobaczyć finały takich regionów jak: Południowo-zachodnia Azja, Europa, Tajwan/Hongkong/Macau oraz Północna Ameryka. Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych zakątków świata oraz zdobywcę dzikiej karty.

Południowo-zachodnia Azja

mineski logo03 (2)

 Team Mineski

Europa

fnaticlogo

 Fnatic – 1 miejsce 

lemondogv2 Lemondogs – 2 miejsce

gambit

 Gambit Benq – 3 miejsce

Tajwan/Hongkong/Macau

Gama_BearsGamania Bears

Północna Ameryka

Cloud9_ Cloud HyperX – 1 miejsce

TSM -white

 TSM Snapdragon – 2 miejsce

Vulcun Logov2

 Vulcun Techbargains  3 miejsce

Dzika karta

GamingGear.

 GamingGear.eu

na

Tak wyglądały regionalne rozgrywki w Ameryce. Jak widzimy Cloud 9 gładko pokonało Team SoloMid w finale wynikiem 3 do 0. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Team Vulcun oraz Team Dignitas zakończył się rezultatem 2 do 0 dla Vulcun.

eu

A w Europie, australijska drużyna Fnatic pokonała Lemondogs wynikiem 3 do 1. W meczu o trzecie miejsce Gambit Benq wygrało swój mecz przeciwko Evil Geniuses 2 do 1.

Już od 5 do 7 września w Seaulu odbędą się koreańskie play-offy, a zaraz po nich rozpoczynają się rozgrywki w Chinach. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, finały sezonu trzeciego z pulą nagród sięgającą do 8 milionów dolarów, odbędą się w hali Staples Center w Los Angeles, na której na co dzień odbywają się mecze takich lig jak: NBA oraz NHL.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general