Oto bezprzewodowe H Wireless od SteelSeries

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy przedstawił 19 listopada 2013 roku najnowsze bezprzewodowe słuchawki klasy premium – H Wireless. Model powstał z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy korzystają z wielu źródeł dźwięku: konsole (również te nowej generacji) Xbox/PlayStation, komputery PC/Mac, urządzenia mobilne, kino domowe i inne. Dzięki temu gracze nie muszą już przełączać kabli między poszczególnymi platformami w obrębie salonu, pokoju czy biura. 

SteelSeries H Wireless Headset

BEZPRZEWODOWA WYDAJNOŚĆ

W modelu H Wireless zastosowano najnowsze przetworniki, by osiągnąć jak najlepszą jakość audio oraz dźwięku przestrzennego w technologii Dolby:

–        Dolby Digital – reprodukcja wielokanałowego dźwięku przestrzennego

–        Dolby Headphones – dźwięk przestrzenny 7.1 w słuchawkach

–        Dolby Pro Logic IIx – optymalizuje dźwięk przestrzenny dla jak najwierniejszych efektów

H Wireless Transmitter_back

Największym wyzwaniem w bezprzewodowym dźwięku dla graczy od zawsze były interferencje i opóźnienia. W słuchawkach H Wireless użyto najlepszej w swojej klasie technologii, by wyeliminować te przeszkody i zapewnić gładką bezprzewodową rozgrywkę bez lagów. Tę wydajność osiągnięto dzięki systemowi frequency-hopping, który automatycznie poszukuje dostępnych częstotliwości, a następnie „przeskakuje” między najlepszymi, zapewniając optymalną jakość przez cały czas.

INNOWACYJNE OPCJE DLA GRACZY

Słuchawki H Wireless wnoszą na rynek dwie nowe funkcje stworzone specjalnie dla graczy:

–        ChatMix – pozwala użytkownikom na odpowiedni balans między dźwiękiem z gry a komunikacją głosową

–        LiveMix – jeśli gracz nie chce samemu ustawiać balansu między dźwiękiem z gry a komunikacją głosową, ta funkcja zrobi to za niego automatycznie, zmniejszając głośność gry, kiedy wykryty zostanie głos

DŹWIĘK STEELSERIES: WSZĘDZIE Z ŁATWOŚCIĄ

H Wireless to nie tylko słuchawki dla graczy, które współpracują z wieloma gamingowymi platformami, jak PC, Xbox czy PlayStation. To także  słuchawki, które znajdują zastosowanie w innych kategoriach rozrywki: telewizja, kino domowe, streamowanie, Apple TV, Roku i wiele innych. Użytkownicy mogą nawet połączyć H Wireless z urządzeniami przenośnymi, np. telefon komórkowy czy tablet.

Czarne słuchawki z kontrastowym, błyszczącymi i matowymi wykończeniami mają w praktyce nieograniczony czas działania. Do zestawu dołączane są bowiem dwie 20-godzinne wymienne baterie litowo-jonowe. Użytkownik może z nich korzystać na zmianę – kiedy jedna ładuje się w transmiterze, druga zasila słuchawki. Dzięki temu H Wireless nigdy nie będą potrzebowały przewodów.

W  H Wireless zastosowano lekką konstrukcję z pianką memory foam w muszlach i pałąku dla maksymalnego komfortu, nawet podczas wielogodzinnych maratonów gier czy filmów. Wysuwany mikrofon wyposażono w LED-owy identyfikator wyciszenia. Port Sound Share umożliwia dzielenie się dźwiękiem z innymi osobami – wystarczy podłączyć drugą parę dowolnych słuchawek.

Kontrolowane przy pomocy transmitera lub zdalnie z poziomu słuchawek.  H Wireless zapewniaj pełną obsługę ustawień i dźwięku bez wstawania z kanapy. Dodatkowo użytkownicy będą mogli zachować do 5 profili, które ułatwią i przyspieszą przenoszenie się między różnymi platformami (np. profil PC, TV, konsola, itp.) czy gatunkami gier. Jasny wyświetlacz OLED wyraźnie pokazuje aktualne ustawienia, dźwięku, Dolby czy poziom naładowania baterii. Transmiter to małych rozmiarów pudełko, które bez problemu zmieści się na biurku PC lub szafce telewizyjnej, obok kina domowego. Współprace z różnymi platformami zapewnia szeroki wachlarz wejść i wyjść: USB (mini), Optical In i Out (S/PDIF), Analog In (3.5mm, 3-pole) oraz Chat Out (3.5mm, 3-pole).

Bezprzewodowe słuchawki SteelSeries H Wireless są już dostępne w zamówieniach pre-order w oficjalnym polskim sklepie internetowym SteelSeries. Sugerowana cena wynosi ok. 1250 PLN. Więcej informacji o modelu H Wireless można znaleźć na stronie http://steelseries.com/products/audio/steelseries-h-wireless

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general