Słuchawki dla graczy 2017 – jakie wybrać?

Jednym z najważniejszych akcesoriów komputerowych są słuchawki dla graczy. Oczywiście pod warunkiem, że nasza rozgrywka wymaga odpowiedniego pozycjonowania dźwięku. W szczególności ważne jest to w grach FPS, takich jak: Counter Strike: Global Offensive, serii Call of Duty czy Quake Live. Słuchawki są mniej istotne w grach typu: FIFA czy League of Legends. Jednak dobra jakość dźwięku przyda nam się nie tylko podczas rozgrywki, ale także podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Kupując słuchawki do gier musimy pamiętać, że nie sprawią one, iż od razu będziemy wszystko idealnie słyszeć. Ważne są poprawne ustawienia systemowe oraz w grze. Często niedocenionym elementem jest również czucie gry, którego nie da się zdobyć z dnia na dzień. Wymaga to systematycznego treningu, poznania gry oraz map. Trzeba jednak podkreślić, że odpowiednie słuchawki dla graczy mogą nam w tym pomóc.

Słuchawki dla graczy ranking 2017

Przedział cenowySłuchawki dla graczy
Słuchawki dla graczy do 50 złSteelseries 4H
[nokaut-offers-box url='/produkt:Philips%20SHM1900.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 100 zł[nokaut-offers-box url='/produkt:Creative%20Fatality%20Gaming%20HS-800.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/sluchawki/superlux-hd681.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 150 zł[nokaut-offers-box url='/produkt:Superlux%20HD330.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/produkt:MODECOM%20MC-831%20RAGE.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 200 zł[nokaut-offers-box url='/sluchawki/creative-aurvana-live.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/produkt:DENON%20AH-D310.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/produkt:Steelseries%20Siberia%20v2.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 250 zł[nokaut-offers-box url='/sluchawki/kruger-matz-km0880.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/sluchawki/sennheiser-pc-320.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 300 zł[nokaut-offers-box url='/pozostale-audio/audio-technica-ath-avc500-dostawa-0zl.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/produkt:Razer%20Kraken%207.1%20Chroma%20Gaming.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 350 zł[nokaut-offers-box url='/produkt:Qpad%20QH-90.html' template='link' limit='1']
Słuchawki dla graczy do 400 złCreative Aurvana Live! 2
Słuchawki dla graczy powyżej 400 zł[nokaut-offers-box url='/sluchawki/sennheiser-pc-363.html' template='link' limit='1'] [nokaut-offers-box url='/produkt:Qpad%20QH-1339.html' template='link' limit='1']

Słuchawki dla graczy z mikrofonem czy bez?

Gracze często stają przed dylematem jakie słuchawki wybrać: bez mikrofonu czy z mikrofonem? Ta kwestia nie powinna być decydująca przy wyborze tego typu akcesoriów. W łatwy sposób możemy dokupić mikrofon na klipsie, który rozwiąże nasz problem. Ja osobiście korzystałem z tego rozwiązania przez długi czas. Jednym z najpopularniejszych mikrofonów dla graczy jest ZALMAN zM-MIC1 dostępny pod tym linkiem.

Słuchawki dla graczy do 50 zł

Steelseries 4H – kliknij i sprawdź parametry oraz cenę!

słuchawki dla graczy steelseries 4H
Jakie słuchawki dla graczy dostaniemy w cenie do 50 zł? Jeżeli trafimy na promocję, to w tej cenie możemy dostać słuchawki firmy Steelseries. Model 4H jest dedykowany dla gracza z ograniczonym budżetem, a przy tym oczekującym odpowiedniej jakości. Steelseries 4H to obiecujący wybór w tej cenie. Są to słuchawki z mikrofonem o paśmie przenoszenia w zakresie od 16 do 28000 Hz.

Philips SHM1900 – kliknij i sprawdź parametry oraz cenę!

słuchawki dla graczy do 50 zł philips shm1900
Wybierając słuchawki do gier do 50 zł warto przyjrzeć się również Philips SHM1900. Sprzęt reklamowany jest jako idealny dla graczy oraz rozmów w internecie. Czy są to słuchawki idealne to nie wiem, ale na pewno odpowiednie dla początkujących graczy.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:Philips%20SHM1900.html’ limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 100 zł

Creative Fatality Gaming HS-800 – zobacz cenę!

słuchawki gamingowe creative fatality hs-800
Słuchawki gamingowe Creative Fatality, to jedna z najbardziej popularnych serii tego typu produktów. Przetestowana została przez tysiące mniej lub bardziej profesjonalnych graczy w wielu zakątkach świata. Jedno jest pewne – mamy do czynienia z produktem solidnym. Parametry nie powalają, ale często są mylące. Takie sprzęt trzeba w miarę możliwości przetestować.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:Creative%20Fatality%20Gaming%20HS-800.html’ limit=’1′]

Superlux HD681 – sprawdź cenę!

słuchawki dla graczy do 100 zł superlux hd681
W 2013 roku napisaliśmy, że są to jedne z najlepszych słuchawek dla graczy do 100 zł. I to prawda. Minęły dwa lata, a Superlux HD681 są nadal mocne na rynku. Te półotwarte słuchawki zyskały wielu zwolenników, dzięki komfortowi użytkowania oraz dobrej jakości dźwięku. Działają w zakresie przenoszenia od 10 do 30000 Hz. Są to słuchawki bez mikrofonu, więc ich nabywca musi zaopatrzyć się w mikorofon z innego źródła.

[nokaut-offers-box url=’/sluchawki/superlux-hd681.html’ limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 150 zł

Superlux HD330 – kliknij i zobacz parametry!

słuchawki do gier superlux hd-330
Kolejna propozycja dla graczy od Superlux. Model HD330, podobnie jak HD681, to słuchawki gamingowe półotwarte bez mikrofonu. Mają podobną charakterystykę przenoszenia od 10 do 30000 Hz. Wyposażone są w 40 mm neodymowy przetwornik zapewniający ciekawą jakość dźwięku.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:Superlux%20HD330.html’ limit=’1′]

MODECOM MC-831 RAGE – polskie słuchawki w dobrej cenie!

 

słuchawki dla graczy modecom mc-831 rage
Zawsze miło jest polecać polskie produkty. Tak jest w przypadku słuchawek dla graczy z mikrofonem MODECOM MC-831 RAGE, które są dostępne w przystępnej cenie. Są to słuchawki z typowo gamingowym designem. Ciekawy wygląd przypadnie do gustu w szczególności młodszym miłośnikom gier komputerowych. Warto zaznaczyć, że producent zastosował w tym produkcie wytrzymały kabel w oplocie, który z pewnością wydłuży żywotność sprzętu.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:MODECOM%20MC-831%20RAGE.html’ limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 200 zł

Creative Labs AURVANA LIVE! – flagowe słuchawki dla graczy Creative!

słuchawki dla graczy creative aurvana live
Najlepsze słuchawki dla graczy do 200 zł? Jeden z najlepszych i najbardziej popularnych produktów firmy Creative. Popularne CAL! są doceniane przez graczy komputerowych, jak i audiofilów. Producent zapewnia, że słuchawki zapewniają niezwykłą jakość brzmienia wysokich tonów. Ponadto mają bardzo dobrą izolację dźwięków.

[nokaut-offers-box url=’/sluchawki/creative-aurvana-live.html’ limit=’1′]

DENON AH-D310 – słuchawki dla gracza dobrej jakości

słuchawki gamingowe denon ah-d310
DENON AH-D310 to niepozorny sprzęt mający w sobie wielką moc. Zostały wyposażone w amplituner AVENTAGE RX-A3010, który zostanie doceniony przez zapalonych graczy, jak i miłośników audio. Model AH-D310 zbiera dużo pozytywnych recenzji za bardzo dobrą izolację dźwięków z zewnątrz. Ta cecha jest niezwykle ważna podczas turniejów eSportowych, gdzie jest duży hałas, a my potrzebujemy skupić się na rozgrywce.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:DENON%20AH-D310.html’ limit=’1′]

Steelseries Siberia v2 – dostępne w wielu kolorach

słuchawki dla graczy do 200 zł steelseries siberia v2
Są jedne z najwygodniejszych słuchawek gamingowych w historii. Sam przez wiele lat używałem słuchawek Siberia, kiedy to były jeszcze produkowane przez firmę Icemat. Również wielu zawodowych graczy komputerowych sięgało po ten sprzęt, w tym profesjonaliści z CS:GO, co można sprawdzić w tym linku. Wielogodzinna rozgrywka w tych słuchawkach dla graczy, to żaden problem. Mnogość kolorów wykończenia tych słuchawek sprawia, że możemy się wyróżnić wśród graczy i wybrać odpowiednie barwy dla siebie.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:Steelseries%20Siberia%20v2.html’ limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 250 zł

Kruger&Matz KM0880EB – dla graczy lubiących się wyróżniać!

Słuchawki przewodowe Kruger Matz KM0830
Oferta Kruger Matz skierowana jest do graczy, którzy lubią łączyć wysoką jakość z wyjątkowym designem. Hebanowa obudowa słuchawek jest rzadko spotykana w tym przedziale cenowym oraz zapewnia bardzo dobre wyciszenie otoczenia. 50 mm membrany dostarczają wyjątkowo czysty dźwięk zarówno niskich, jak i wysokich tonów. Odczepiany kabel zwiększa żywotność słuchawek dla graczy.

[nokaut-offers-box url=’/sluchawki/kruger-matz-km0880.html’ limit=’1′]

Sennheiser PC320 – słuchawki z mikrofonem do gier!

słuchawki dla graczy do 250 zł sennheiser pc320
PC320 to model słuchawek dla graczy z mikrofonem o otwartej konstrukcji. Sennheiser to firma słynąca z produkcji wysokiej jakości sprzętu audio. Jakość została zachowana również w PC320. Sprzęt ma nowoczesny, ale nie krzykliwy design. W tym modelu zastosowano system nauszników CircleFlex umożliwiający dopasowanie nauszników do kształtu naszej głowy oraz uszu.

[nokaut-offers-box url=’/sluchawki/sennheiser-pc-320.html’  limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 300 zł

Audio-Technica ATH-T500 – słuchawki dla graczy i audiofilów

słuchawki gamingowe audiotechnica
Słuchawki bez mikrofonu Audio-Technica ATH-T500 mają zamkniętą konstrukcję, która zapewnia soczyste brzmienie we wszystkich zakresach częstotliwości. Ze względu na konstrukcję pałąka designem mogą przypominać wymienione wcześniej Steelseries Siberia. Producent zamontował w ATH-T500 40 mm przetworniki dynamiczne CCAW Voice Coil. Sprzęt zapewni nam doskonałe czucie dźwięku w grach oraz niezwykły bas podczas słuchania muzyki.

[nokaut-offers-box url=’/pozostale-audio/audio-technica-ath-avc500-dostawa-0zl.html’ limit=’1′]

Razer Kraken 7.1 Chroma Gaming – przestrzenne słuchawki dla graczy 7.1

 

słuchawki dla graczy 7.1 razer kraken
Zaskakująco dobrze w sieci zostały odebrane słuchawki dla graczy firmy Razer. Bardzo często mówi się o tym, że producenci sprzętu gamingowego nie są w stanie zrobić równie dobrych słuchawek jak producenci sprzętu audio. Opinia ta wydawana jest często przez audiofilów, którzy dostrzegają mankamenty słuchawek dla graczy podczas słuchania muzyki. Dla graczy ważny jest dźwięk przestrzenny 7.1, który znajdują w produkcie Razera. Warto dodać, że słuchawek Razer Kraken 7.1 używa jeden z najlepszych graczy CS:GO, francuski AWPer – kennyS.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:Razer%20Kraken%207.1%20Chroma%20Gaming.html’ limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 350 zł

Qpad QH-90 – słuchawki do gier używane przez NEO!

słuchawki do gier do 350 zł qpad qh-90
Qpad produkuje słuchawki, które wyjątkowo przypadły do gustu graczom polskiej Złotej Piątki Counter-Strike’a. Wielokrotnie na turniejach LANowych można było zobaczyć jak legendarny Filip “NEO” Kubski gra mając na uszach Qpad QH-90. Patrząc na sukcesy tego zawodnika możemy być przekonani, że dobrze sprawdzają się w grach typu FPS. W końcu to wielokrotny mistrz świata. Model QH-90 jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym oraz białym.

[nokaut-offers-box url=’/produkt:Qpad%20QH-90.html’  limit=’1′]

Słuchawki dla graczy do 400 zł

Creative Aurvana Live! 2 – następca tronu!

słuchawki dla graczy creative aurvana live 2
Pierwsza wersja słuchawek CAL! zdobyła fanów na całym świecie. Trudno stworzyć godnego następcę dla tak dobrego produktu. Trzeba przyznać, że firma Creative wywiązała się z tego zadania bardzo dobrze. Słuchawki mają nowoczesny, elegancki oraz jeszcze lepszą jakość dźwięku. Świetnie sprawdzą się podczas rozgrywki w Twoich ulubionych grach.

Słuchawki dla graczy powyżej 400 zł

najlepsze słuchawki dla graczy qpad qh-1339
Za słuchawki do gier można zapłacić dużo więcej niż 400 zł. Na drogim sprzęcie gra bardzo wielu profesjonalnych graczy, o czym wspominaliśmy w artykule o tych używanych przez zawodowców CS:GO. Słynny Christopher “GeT_RiGht” Alesund gra na słuchawkach gamingowych Sennheiser PC363D wartych ponad 800 zł. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski czy Wiktor “TaZ” Wojtas od lat używają Qpad QH-1339, których cena rynkowa zaczyna się od 950 zł. Czy warto tyle wydać na słuchawki? Na pewno nie wykorzystamy pełnej mocy takich słuchawek nie mając odpowiedniej karty dźwiękowej. Dlatego zanim zainwestujemy takie pieniądze, to warto najpierw przemyśleć zakup dobrego źródła dźwięku.

[nokaut-offers-box url=’/sluchawki/sennheiser-pc-363.html|/produkt:Qpad%20QH-1339.html’]

10 komentarzy
 1. Siberie bardzo wygodne, ale słychać wszystko co sie dzieje dookoła… Dlatego wybrałem qh90

 2. Kupiłem ostatnio w śmiesznej cenie Steelseries Siberia Elite i jestem trochę rozczarowany jakością muzyki. W grach ok, ale przy muzyce brakuje góry.
  Gdybym je sprzedał, to czy za ok 500zł jesteście w stanie polecić coś dobrego zarówno do grania jak i do muzyki?

  • A np. Sound blasterX H7, od creative? Moim zdaniem to moze być dobra opcja. grałem na nich trochę, trochę słuchałem muzy u kumpla i oczywiście w graniu niszczą, ale i do muzyki się moim zdaniem nadają. Sprawdź sobie, bo w tej cenie, 500 zł, sa już chyba do kupienie jak na moje oko

  • Ciekawa propozycje dla Ciebie:
   Sennheiser HD 380 Pro – sprawdzą się w grach i przy słuchaniu muzyki.

   Powiedz tylko jaką masz kartę dźwiękową? Być może ją najpierw powinieneś zmienić.

 3. jest błąd w artykule klikając na superluxy HD681 wyświetla nam jakieś inne

 4. Serio, krakeny? przecież wiele słuchawek tańszych nawet o 200zł są lepiej wykonane niż to badziewie srejzera :v

 5. Witam wszystkich,
  zajmuję się profesjonalną naprawą słuchawek z całej Polski. Jeśli macie problemy ze swoimi słuchawkami – zapraszam do kontaktu. Moje naprawy można śledzić na facebooku (facebook.com/DobreSluchawki)

  Pozdrawiam
  Daniel

 6. Do 100-120 zł polecam też Creative sound blaster blaze. Naprawdę rewelacyjna robota. Nie dosć, że grają jak na tę cenę cudnie, to są dobrze wykonane i po prostu wygodne, przynajmniej dal mnie. Lepszych w tej cenie chyba nie widziałem

 7. Sporo jest chińszczyzny na rynku takich akcesoriów stricte dla graczy. Na pewno trzeba być ostrożnym przy zakupach. Ogólnie – polecam sklepy specjalistyczne, które tylko sprzedają gadżety dla graczy. Takim jest na pewno sklep online ze strony world4gamer.com. Robię tutaj ostatnio dość często zakupy. Zaczęło się od klawiatury, a teraz myślę nad kupnem słuchawek – mają sporo w przedziale 200 – 400 zł. Dobra doradztwo, szybki dostęp do sterowników, ogólnie cała obsługa na duży plus, nie każą długo czekać na przesyłkę. Jak kupowałem klawiaturę, to też ją dobrze zabezpieczyli na transport.

 8. Nie no, jasne, że trzeba uważać, za dużo chińszczyzny. Ale jak chce się dobre za jakieś 300 zł to spokojnie można kupić http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/logitech-g430-oraz-g230.html Logitech G430 – mam i sobie chwalę

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general