Zmiany w Team SoloMid!

W Ameryce, podobnie jak w Europie, trwają przygotowania do letniej edycji League of Legends Championship Series. Dużo zmian zaszło między innymi w Team SoloMid!

Tsm

Zacznijmy od byłego już supporta TSM –  flag Alex’a “Xpecial” Chu. Został on przesunięty na ławkę rezerwowych drużyny. Nie spodobała mu się rola sub’a w flag Team SoloMid i postanowił poszukać sobie nowej formacji, do której mógłby dołączyć. Ostatecznie Xpecial zostaje w świecie LCS i od teraz będzie grał w flag Team Curse! Lukę po nim załata flag Nicolas “gleebglarbu” Haddad, który był supportem w innej amerykańskiej formacji – flag Cloud 9 Tempest.

To nie koniec zmian w Team SoloMid. Ze składu wypadł także flag Brian “TheOddOne” Wyllie. Kanadyjczyk reprezentował drużynę od samego jej początku. Odnosił w niej wiele sukcesów, a jednym z najważniejszych było trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata pierwszego sezonu League of Legends. Wiadomo już, że w Team SoloMid zastąpi go Niemiec – flag Maurice “Amazing” Stückenschneider, który znany jest z występów w flag Copenhagen Wolves.

tsm-skład

Od lewej – Reginald, WildTurtle, Xpecial, Dyrus, TheOddOne

Co ciekawe, Amazing będzie drugim, europejskim graczem w szeregach Team SoloMid. Przypomnijmy, że w drużynie cały czas gra niezwykle utalentowany flag Søren “Bjergsen” Bjerg. Jak poradzi sobie flag Nicolas “gleebglarbu” Haddad oraz  flag Maurice “Amazing” Stückenschneider w nowej drużynie? Zobaczymy to między innymi podczas rozgrywek League of Legends Championship Series NA. Przypominamy, że ruszają one już 23 maja.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general