Czaru komentuje wczorajsze odejście z Meet Your Makers!

Cały czas żyjemy wczorajszą informacją na temat końca współpracy Meet Your Makers z dywizją League of Legends. Głos w sprawie zabrał popularny Czaru, który wspomina o sytuacji z MYMem oraz swoich dalszych planach.

mym-logoWczoraj na fanpage Krytiana “Czaru” Przybylskiego pojawił się jego komentarz o całej sytuacji. Czytamy w nim, że sam Czaru nie miał zbytnio dużo czasu na grę w League of Legends. Padło także kilka słów o dalszej jego karierze. Cały tekst możecie przeczytać poniżej.

Krystian “Czaru” Przybylski

Jak już pewnie wiecie wczorajszy dzień zakończył pewien etap w moim życiu i życiu chłopaków, mianowicie odeszliśmy z organizacji MeetYourMakers. Powodem odejścia są konflikty odnośnie pewnych rzeczy. W MYMie byliśmy od 03.2012 do 02.2014. Ostatnimi czasy często zastępował mnie ktoś inny, miałem wiele spraw na głowie, byłem na wakacjach od LOLa można tak powiedzieć, teraz także mam kilka rzeczy do zrobienia, więc dogram z chłopakami Coca-Cola Cup ( Mecz o 3 miejsce ) i później zapewne moje miejsce w drużynie zajmie ktoś inny. Odnośnie wielu pytań czy kończę z LOLem: nie mam zamiaru kończyć, postaram się jak najszybciej ogarnąć swoje sprawy i wrócić na scenę e-sportową.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general