Kiedyś Miałem Team w wiosennej edycji LCS!

W miniony weekend emocjonowaliśmy się turniejem barażowym do wiosennej edycji League of Legends Championship Series. Początek turnieju dla naszych zawodników z Polski nie był udany, ale jednak koniec okazał się wyśmienity!

lcs

Polski zespół flag Kiedyś Miałem Team, nie był uważany za faworytów spotkania, w którym podejmował drużynę flag Ninjas in Pyjamas. Jednak nasi rodacy niespodziewanie zwyciężyli, można powiedzieć dosyć gładko nad swoim rywalem wygrywając 3 do 0! Remigiusz “Overpow” Pusch i spółka na pewno mają duże powody do dumy, ponieważ jako jedyni będą reprezentować Polskę w najbardziej prestiżowej lidze w League of Legends!

Kiedyś Miałem Team line-up:

flag Marcin “Xaxus” Mączka

flag Marcin “Jankos” Jankowski

flag Remigiusz “Overpow” Pusch

flag Paweł “Celaver” Koprianiuk

flag Oskar “VandeRnoob” Bogdan

Niestety tak jak wcześniej informowaliśmy, nasz drugi zespół, który uczestniczył w turnieju barażowym nie poradził sobie w spotkaniu przeciwko  flag Copenhagen Wolves.

Jak myślicie, czy  flag KMT poradzi sobie w walce z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu? Mamy nadzieję, że lepiej sobie poradzą w rozgrywkach niż  flag MeetYourMakers. Pamiętamy, jak  flag MYM miał można powiedzieć bardzo dobry start w LCS, ale potem niestety wszystko się posypało. Drużynie flag KMT gratulujemy i zdecydowanie liczymy na więcej!

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general