SteelSeries Apex – najszybsza klawiatura dla graczy już w sklepach

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, ogłosił dziś premierę klawiatury Apex. Łączy ona atrakcyjną formę oraz starannie dopracowane funkcje i rozwiązania, jak: nisko profilowane klawisze, wyżej profilowane rzędy przycisków makro dla szybkiego, instynktownego dostępu, oraz modyfikowalne rozmieszczenie kolorów i intensywności podświetlenia. Apex jest już dostępny w oficjalnym polskim sklepie internetowym Steelseries w cenie 433,47 zł, oraz w innych wybranych sklepach.

steelseries-apex-gaming-keyboard_front-image

 Podświetlenie Active-Zone

Klawiatura Apex oferuje więcej niż tylko zwykły wybór jednego z 16,8 milionów kolorów podświetlenia. System Active-Zone pozwala użytkownikom niezależnie modyfikować kolory – aż do 8 poziomów intensywności podświetlenia w każdej z 5 stref, z 4 różnymi warstwami do strefy.

 steelseries-apex-gaming-keyboard_angle-image-2

Optymalizacja i design

Klawiatura Apex dodaje płynności w trakcie najbardziej wymagających rozgrywek. Na ten efekt składa się przemyślane połączenie:

  • Wyżej profilowane klawisze makro na górze i po lewej stronie klawiatury, pozwalające na szybszy i precyzyjniejszy dostęp do przypisanych funkcji.
  • Dodatkowe dwie małe wypustki na klawiszu W, umożliwiające szybszy powrót do układu WSAD.
  • Anti-ghosting, który zapobiega przed błędami przy jednoczesnym wciskaniu 20 najpopularniejszych klawiszy używanych w grach.
  • Powiększony klawisz spacji oraz dodatkowe klawisze kierunkowe, zwiększające wygodę oraz zmiejszające czas rekacji.
  • Przycisk SteelSeries bez wymaganego oprogramowania z łatwością dostosuje jasność oraz wyłączy klawisze windows.
  • Dwie rozkładane nóżki, dzięki którym gracz może dostosować kąt nachylenia klawiatury do swoich indywidualnych potrzeb.

Apex - Apex [RAW] porównanie

Oprogramowanie

Dzięki SteelSeries Engine, użytkownicy mogą z łatwością modyfikować, zapisywać i dopracowywać swoje ustawienia klawiatury. Każdemu klawiszowi, w tym 22 przyciskom makro, można przypisać inną funkcję. Możliwość programowania do 4 osobnych warstw, daje graczom ponad 500 klawiszy, które mogą dostosować do każdej gry, tworząc jej indywidualny profil.

Źródło: Powyższy tekst jest oficjalną informacją prasową SteelSeries Polska, nie był on redagowany przez eWojownik.pl

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general