Nowa odsłona popularnych wyścigów

Need for Speed tym razem z podtytułem – Rivals. Jest to kolejna część znanej gry wyścigowej stworzonej przez studio Electronic Arts.

need-for-speed-rivals

W nowym NFS gracz będzie mógł opowiedzieć się po jednej ze stron: uczestników nielegalnych wyścigów, którzy często łamią prawo lub policji, wykorzystującej najnowsze modele samochodów. Jako kierowca wyścigowy, naszym celem jest zdobywanie punktów za szybkość oraz omijanie pościgów. Dzięki temu odblokowujemy nowe pojazdy oraz przedmioty. W przypadku, gdy złapie nas policja, punkty z danego wyścigu zostaną utracone bezpowrotnie.

nfs-rivals

Gracze będący policjantami powinni współpracować z pozostałymi mundurowymi. Poprzez łapanie kierowców zdobywamy coraz wyższe rangi oraz możemy odblokowywać nowe auta i przedmioty ułatwiające pracę.

Najważniejszą częścią nowego Need for Speed’a jest moduł All Drive. Dzięki niemu możemy w szybki sposób przeskakiwać z trybu pojedynczego gracza do rywalizacji wieloosobowej. All Drive stanowi podstawę mechaniki rozgrywki w Rivals.

nfs-police

Do dyspozycji gracza, EA oddaje tryb singleplayer oraz multiplayer. Warto dodać, że w grze po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawiają się samochody marki Ferrari, a w tym F12 Berlinetta.

need_for_speed_rivals_ferrari

Premierę gry zaplanowano na 19 listopada 2013. Na pewno w NFS Rivals zagramy na PC oraz konsolach: PS3, PS4, XBOX 360 i XBOX one.

Twórcy gry wykorzystali dobrze nam znany silnik Frostbite 3, znany z takiej gry jak Battlefield4. Dzięki temu, EA mogło stworzyć wyjątkowo szczegółowe i realistycznie trasy czy też modele pojazdów dopracowane w każdym detalu.

Na koniec oficjalny trailer nowego Need For Speed’a oraz jego gameplay z targów E3.

[youtube id=”RLWNp1Y9-Zs” width=”600″ height=”350″]

[youtube id=”Zph2UL09tLM” width=”600″ height=”350″]

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general