Tactical Intervention wkrótce dostępne globalnie!

Tactical Intervetion to gra FPS, za którą odpowiada Minh “Gooseman” Le, twórca legendarnej strzelanki Counter Strike. Można, więc się spodziewać, że TI będzie dobrą grą sieciową. Nie wiadomo, jednak jak przyjmie ją środowisko eSportowe.

tactical-intervention

Do niedawna wersja beta tej gry była dostępna do gry w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu została zamknięta, a twórcy TI zakończyli współpracę z OG Planet. W dniu dzisiejszym ogłosili rozpoczęcie współpracy z platformą STEAM. Powoduje to, że gra będzie dostępna globalnie jeszcze w te wakacje. Jest to gra free-to-play, więc każdy będzie mógł ją ściągnąć i wypróbować.

[youtube id=”lUKf_JROURo” width=”600″ height=”350″]

Osobiście bardzo czekałem na Tacticala, ponieważ myślałem, że może być to naprawdę ciekawy tytuł eSportowy. Martwi mnie, jednak parę rzeczy. Twórcy przewidują pojazdy i atakujące psy (znane chociażby z Call of Duty: World At War). W związku z tym zacząłem wątpić w ten tytuł jako potencjalną grę turniejową. Być może przy współpracy z graczami, jej twórcy stworzą tryby dostosowane do gry na największych eventach. Warto dodać, że gra łączy ze sobą niektóre elementy znane z Counter Strike i Call of Duty. Możemy używać sprintu i się wychylać na boki jak w CoDzie, ale nie możemy się kłaść i przymierzać z broni jak w CSie. Dodatkowo możemy uderzać z kolby, tak jak w starych, dobrych Call of Duty.

W newsie możecie zobaczyć trailer gry oraz gameplay. Sądzicie, że gra ma potencjał?

[youtube id=”YOebdJSBGf0″ width=”600″ height=”350″]

2 komentarze
 1. Ciekawe co z tego będzie ;>

 2. jak na f2p nie wyglada tak źle :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general