Tryb wieloosobowy w nowym GTA!

Jak wiemy, Grand Theft Auto jest najlepiej sprzedającą się grą gangsterską na świecie. Przede wszystkim znane jest z swojego trybu jednoosobowego, lecz nie można zapomnieć o fanach rozgrywki online!

[youtube id=”t_eq7LTL1CQ” width=”600″ height=”350″]

Wielkie oczekiwanie na nowe GTA V trwa. Firma Rockstar postanowiła udostępnić nam gameplay prezentujący tryb wieloosobowy z najnowszego GTA! Oficjalnie na rynku pojawi się on dwa tygodnie po premierze Grand Theft Auto V, czyli 1 października. Co zobaczymy w GTA Online? Całą masę różnych rzeczy! Między innymi możemy całymi dniami zwiedzać ogromne miasto, przechodzić misje samemu lub wraz ze znajomymi lub może rywalizować w różnych dyscyplinach sportowych, które tam znajdziemy.

GTA-V-

Firma Rockstar zapewniła, że GTA Online zostanie poddane ciąglej aktualizacji oraz ulepszaniu do ideału. Twórcy oddają w nasze ręce edytor wyścigów oraz dobrze nam znany ze strzelanek – tryb deathmatch. Wiemy także, że na danym serwerze, jednocześnie bawić się będzie mogło 16 graczy.

Premiera GTA V zaplanowana jest na 17 września tego roku, na platformy PlayStation 3 oraz Xbox 360. Dalej niestety nie ma pewnych informacji co do wersji PC gry.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general