ZALMAN ZM-M201R – mysz dla graczy za 30 zł

Firma ZALMAN zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty nowej myszy gamingowej ZM-M201R.  Kontroler został stworzony z myślą o graczach poszukujących najbardziej atrakcyjnej cenowo propozycji, która jednocześnie gwarantuje precyzyjne sterowanie i wygodę użytkowania.

DSC03338

Zastosowany w myszy ZALMANA sensor gamingowy o wysokiej czułości śledzi nawet delikatne ruchy, co jest niezwykle istotne w dynamicznych rozgrywkach wieloosobowych, gdy o zwycięstwie lub porażce zadecydować może drobny błąd. Maksymalna rozdzielczość sensora wynosząca 1000 DPI oraz przetwarzanie obrazu z szybkością 3000 klatek na sekundę zapewni jej właścicielowi pełną i dokładną kontrolę.

Ergonomiczny design myszy ZM-M201R przekłada się na komfort obsługi nawet w czasie długich, intensywnych sesji z grami, nie męcząc przy tym ręki. Dzięki gumowej powłoce antypoślizgowej produkt ZALMANA pewnie leży w dłoni.

DSC03350

Wbudowane w mysz niebieskie podświetlenie LED podkreśla stylowy wygląd produktu, który przypadnie do gustu nie tylko najbardziej zaprawionym w wirtualnych bojach użytkownikom. ZM-M201R posiada ponadto dwa dodatkowe boczne przyciski.

Wymiary modelu ZM-M201R to 118 (D) x 65 (S) x 35 (W) mm. Jego waga wynosi 89 g. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Na kablu zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy, który redukuje negatywny wpływ zewnętrznych szumów na przesyłany sygnał.

Specyfikacja:

ModelZALMAN ZM-M201R
TypMysz optyczna
Rodzaj połączeniaPrzewodowa
Rozdzielczość1000 DPI
Liczba przycisków5
Szybkość przetwarzania obrazu3000 klatek/s
Wymiary118 (D) x 65 (S) x 35 (W) mm
Waga89 g
InterfejsUSB
InnePodświetlenie LED, filtr przeciwzakłóceniowy

 Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna myszki ZM-M201R wynosi 29 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.zalman.com

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general