CoD4 na Niepołomice Lan Party?

Niepołomice to miejscowość leżąca na wschód od Krakowa. Znajduje się w niej Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa, które będzie miejscem turnieju Niepołomice Lan Party. Impreza zaplanowana jest na 8 i 9 marca 2014 roku.

niepołomice-lanparty

Do tej pory ustalone turnieje to: League of Legends 5na5, FIFA 14 1na1, Counter Strike 1.6 1na1 oraz Starcraft 2 1v1. Jest miejsce na jeszcze jedne zawody. To gracze mają zdecydować w jaką grę będą one rozgrywane. Wybór jest pomiędzy: Call of Duty 4: Modern Warfare, a World of Tanks. Ankieta zostanie uruchomiona w dniu jutrzejszym na fanpage’u imprezy. Chyba nie muszę Wam mówić na co należy głosować.

Po wstępnej rozmowie z organizatorami udało mi się zdobyć bardziej konkretne informacje na temat ewentualnego turniej w CoD4. Pierwsza kwestia: turniej byłby jednodniowy i rozegrany w sobotę. Maksymalna ilość drużyn to 12. Mecze rozgrywane na 20 komputerach dostarczonych przez organizatorów. Wpisowe na poziomie zbliżonym do scenowych standardów (300-400 zł).

Warto byłoby ponownie pojawić się na większej imprezie, tak jak to bywało chociażby za czasów Electronic Games Party, także nie zapomnijcie oddać swojego głosu.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general