Creative Sound Blaster EVO wkrótce w sprzedaży

Niedługo na sklepowych półkach pojawią się nowe słuchawki od firmy Creative pod nazwą Sound Blaster EVO. Zestaw słuchawkowy od Creative zachęca atrakcyjnym designem. Ponad to mamy mieć do czynienia z naprawdę wysoką jakością dźwięku, jednak nie znamy jeszcze dokładnych parametrów sprzętu.

Creative-Sound-Blaster-EVO-sluchawki

Podobnie jak niedawno wspomniane słuchawki firmy Gioteck, tak również nowy sprzęt Creative’a będzie występował w wersji bezprzewodowej i przewodowej. Obydwie wersje są wyposażone w te same 40 mm przetworniki dźwięku o nazwie Sound Blaster EVO’s Full Spectrum. Ponad to producent postanowił wyposażyć swoją nowość w oprogramowanie umożliwiające ustawienie sprzętu według własnych preferencji.

Sound Blaster EVO możemy połączyć z komputerem za pomocą złącza USB lub tradycyjnego mini-jack. Wszystko zależy od upodobań użytkownika.

Obydwie wersje sprzętu zostały wyposażone w dwukanałowy mikrofon z funkcją eliminacji zakłóceń, dzięki czemu nie musimy się martwić o komunikację z naszymi kompanami podczas rozgrywek sieciowych.

Ceny detaliczne sprzętu, to 499 zł w przypadku wersji z kablem. Za pozbycie się kabla musimy dopłacić 200 zł, co daje nam w sumie 699 zł.

Źródło: instalki.pl

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general