eWojownik NightCup #8 za nami!

Wczoraj odbyła się kolejna edycja turnieju eWojownik NightCup. W ósmej edycji ponownie zobaczyliśmy wiele ciekawych oraz emocjonujących meczy. Najlepsza okazała się Destreza!

1s1k-ewojownik-slider

W finałowym meczu turnieju spotkała się wspomniana Destreza oraz 31337 Gaming. Pierwsza finałowa mapa była szybka i przyjemna dla drużyny Destreza. Citystreets zakończyło się wynikiem 13:4. Na mapie Crash widzieliśmy o wiele lepszą drużynę 31337 niż na Citystreets. Mateusz “KOFFAL” Kowalczyk wraz ze swoimi kolegami stawili duży opór drużynie Destreza. Na drugiej mapie potrzebne były dwie dogrywki. Lepsi okazali się zawodnicy z Destrezy wygrywając 19:17 w rundach. Ostatecznie w wielkim finale eWojownik NightCup #8 pokonali 31337 wynikiem 2:0 w mapach.

Pierwsza mapa:

ewoj-nightcup-8-1

Druga mapa:

ewoj-nightcup-8-2

ewoj-nightcup-8-3

Całą klasyfikację końcową turnieju oraz turniejową drabinkę znajdziecie poniżej.

ewoj-nightcup-8-1s1k

Klasyfikacja końcowa eWojownik NightCup #8:

ewoj-nightcup-8-1s1k-2

Zwycięzcą gratulujemy! Wszystkich zapraszamy na kolejny turniej organizowany przez nasz portal przy współpracy z 1shot1kill, który odbędzie się za dwa tygodnie!

3 komentarze
 1. Fajny cup na dobrym poziomie , pozdrawiam ;)

 2. Zajebisty cup bez demek ;)

  • Wystarczyło powołać się na regulamin i diox musiałby dac wam demka od destrezy. Ja sie o calej sprawie dowiedziałem z forum, więc…

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general