HyperShots z dywizją Call of Duty 4!

Roszady to jeden z niezastąpionych elementów sceny Call of Duty 4. Zmiany dotarły do drużyny HyperShots. W jej barwach zobaczymy Czarka ”sRx” Dymińskiego, wraz ze swoimi kompanami!

logo

 

HyperShots MultiGaming założony został 1 marca 2013 roku przez Pazzy‘iego oraz Frimera. Jak na razie HyperShots posiada dywizję Counter Strike: Global Offensive, FIFA14 oraz oczywiście Call of Duty 4.

Jak nowo powstała drużyna poradzi sobie w turniejach lanowych, jak i na online? Z pewnością pierwszą okazją do pokazania swoich umiejętności będzie zbliżający się lan w Niepołomicach. Kilka słów od jednego z zawodników HyperShots.CoD4:

Cezary ”sRx” Dymiński:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do organizacji jaką jest HyperShots. Zarząd zaoferował nam bardzo korzystne warunki, które mile nas zaskoczyły. Oczywiście mamy wobec siebie oczekiwania. Zarząd wymaga wyników natomiast my wsparcia finansowego na wyjazdy lanowe. Mimo iż znamy sie krótko współpraca przebiega bardzo pomyślnie. Jeszcze raz podziękowania w stronę zarządu i ostatnie moje słowa to: do zobaczenia na lanie :)

Aktualny skład HyperShots.CoD4:

flag Cezary ”sRx” Dymiński

flag Mateusz ”cymek” Cymerman

flag Mateusz ”xONG” Brommer

flag Maciej ”ikstrim” Filip

flag Mikołaj ”tetsu” Brydak

Nam pozostało tylko życzyć wielu sukcesów na arenie e-sportowej!

1 Komentarz

    Dodaj Odpowiedź

     
    eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
    Logo
    Enable registration in settings - general