Lan Żywiec #3 pod znakiem zapytania?

Lan w Żywcu zapowiedziany jest na 11-13 lipca. Wpisowe na turniej wynosi 300 PLN. Zostało nie wiele czasu bo jedyne półtora miesiąca, a niestety zapisało się dopiero 7 drużyn.

Dobrze by było, żeby Lan w Żywcu mógł odnieść taki sam sukces jak ostatnie Niepołomice Lan Party, które jak najbardziej można zaliczyć do bardzo udanych polskich turniejów, a było takich niestety niewiele. Dużo nie trzeba aby kolejny udany LAN stał się faktem a nie tylko marzeniem. Wystarczyło by 12 drużyn i LAN rozegrany w tym samym systemie co na NLP dałby uczestnikom jak i widzom niesamowite emocje. Nawiązując do NLP dodam, że organizator tego eventu zapowiedział już drugą edycje! Od tego czy zobaczymy na NLP ponownie CoD4 na pewno będzie po części zależało od tego z jakiej strony scena CoD4 pokaże się na LANie w Żywcu.

Lista zapisanych drużyn:

31337:

ERDOL, Cappy, dashi, DRaGzZ, KOFFAL

Team phase:

r0lka, hitOnnz, Chris, Fraz, remix

Esport Club Visualize:

r0ck, Caesar, knjzyae, Paula, TBA

DODGERS:

f1sh?!, direeX, dest4r, GERRARD, Cyga

Destreza:

xONG, sRx, r1ku, Kub4w, cymek!

1shot1kill:

sarenka, Mendie, Forgotten, petzoR, Qamm

Ptin pls no war

b4SE, syph, wafel, diaz, TBA

Brakuje jeszcze 5 drużyn do minimum, o którym wcześniej wspomniałem. Kolejny test dla społeczności Call of Duty 4 przed nami być może decydujący dla naszego legendarnego FPS’a w świecie polskiego eSportu. Czas pokaże czy go zdamy!

Po więcej informacji lub wpisanie swojej drużyny na turniej, co by nas bardzo ucieszyło zapraszam na oficjalną stronę LAN Żywiec: http://lan-zywiec.pl/

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general