Poznań Computer Sport Games – Zagraj razem z nami!

Będzie się grało! Już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja Poznań Computer Sport Games! Impreza tym razem odbędzie się w wielkim namiocie przed INEA STADION, a jej motywem przewodnim będzie Dzień Dziecka. Wszelkie rozgrywki odbędą się w dwa dni – 31 maja – 1 czerwca w godzinach 10-20.

PCSG2

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji. Przygotowane zostaną aż cztery strefy rozrywki gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł zagrać w najnowsze tytuły gier w tym m.in. oczekiwane od długiego czasu Watch Dogs i Wolfenstein: The New Order.

XBOX 360

Strefa XBOX360 podzielona zostanie na dwie pod strefy XBOX360 Kinect i XBOX360 Standard. Przygotowanych zostanie kilkanaście konsol w których zamontowane zostaną takie gry jak LEGO Hobbit, Killer is Dead, Xcom Enemy Unknown, FIFA14, GTA V, Gears of War, Call of Duty, Kinnect Sports, Rage, Dirt i wiele innych gier, w których będą rozgrywane mini turnieje dla każdego!

CORSAIR Zone

Na stoisku CORSAIR będą na Was czekać komputery do gry na których rozegrane zostaną otwarte dla każdego odwiedzającego turnieje w FIFA14 i Hearthstone. Dodatkowo każdy będzie mógł na własnej skórze przetestować i poczuć jak to jest grać na profesjonalnym sprzęcie gamingowym marki CORSAIR.

Strefa SPEEDLINK

Na gamingowych laptopach marki Lenovo będziecie mieć możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w grach wyścigowych z kultową Trackmania na czele!

Big Games Zone

Ponadto przygotowanych zostanie również kilkanaście stanowisk, gdzie będziecie mogli przetestować najgorętsze tytuły wiosny – Watch Dogs oraz Wolfenstein: The New Order. Jesteście na to gotowi?

Strefa Paintball
Tutaj będziecie mogli postrzelać do celu na 6 torach na specjalnie przygotowanej strzelnicy przez www.poznan-paintball.pl ! Ciekawe, czy potraficie tak samo strzelać jak w CS:GO czy Call of Duty.

Strefa E-sport

Emocje podkręcać będzie obecność profesjonalnych graczy turniejów CS:GO oraz LOL. W turniejach głównych weźmie udział 19 drużyn Counter-Strike: Global Offensive (m.in. noMERCY, INSHOCK, eSuba, czy ALSEN Team) i 16 ekip League Of Legends (m.in. Kappa Team, Team ROCK, Pyszu Team, czy Team PolskiLoL). Całość w profesjonalnej oprawie, z komentarzem na żywo w CSGames.TV.

Ponadto przygotowana zostanie specjalna scena na której będziecie mogli oglądać wszystkie najciekawsze spotkania na żywo z komentarzem oraz brać udział w masie konkursów z nagrodami! Pikanterii dodawać będą chodzące hostessy firmy TP-LINK oraz G DATA.

Do wygrania podczas PCSG jest ponad 30 000zł w nagrodach pieniężnych i rzeczowych! Myszki, klawiatury i podkładki dla graczy od CORSAIR, sprzęt sieciowy TP-LINK, Antywirusy G DATA, obudowy, zasilacze firmy Antec czy możliwość prawdziwej gry w Paintballa dzięki poznan-paintball.pl.

Spotkajmy się podczas Poznań Computer Sport Games 2014! Na pewno nie pożałujecie! Wstęp bezpłatny.

logoPCSG2014

Harmonogram imprezy:

Sobota 31 maja:

9:00 Otwarcie imprezy dla graczy turniejowych League Of Legends oraz CS:GO

9:00-11:00 Rozgrzewka, trening, czas na przygotowanie dla graczy CS:GO i LOL

11:00 Otwarcie imprezy dla widzów oraz uruchomienie wszystkich atrakcji

11:00-17:00 Faza grupowa CS:GO oraz League Of Legends

11:00-13:00 Pierwsza tura eliminacyjna FIFA14 oraz Heartsone

13.15-15:00 Druga tura eliminacyjna FIFA14 oraz Hearthstone

15:30-17:30 Trzecia tura eliminacyjna FIFA14 oraz Hearthstone

ok. 18:00 uroczyste podsumowanie 1 dnia zmagań

ok. 18:00 Paintball dla 8 najlepszych drużyn turnieju CS:GO – (ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 352)

Niedziela 1 czerwca:

9:00 Otwarcie imprezy dla graczy turniejowych League Of Legends oraz CS:GO – możliwość podłączania się, rozgrzewki, potwierdzanie uczestnictwa z prezapisów

10:00 Faza pucharowa CS:GO oraz League Of Legends

10:00 Otwarcie imprezy dla widzów oraz uruchomienie wszystkich atrakcji

10:00-13:00 Czwarta tura eliminacyjna FIFA14 oraz Hearthstone

13:30-20:00 Finałowe rozgrywki FIFA14 oraz Hearthstone

14:00 Pokaz gry Watch Dogs

15:00 Pokaz gry Wolfenstein: The New Order

ok. 20:00 Uroczyste zakończenie finałów rozgrywek, ceremonia wręczenie nagród

ok. 20:30 Uroczyste podsumowanie 2 dnia zmagań

[youtube id=”-7J-J86eOd0″ width=”600″ height=”350″]

Źródło – Informacja prasowa.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general