Powrót BANNED, DECKS w składzie

Na polską scenę Call of Duty 4 wraca dobrze znana ekipa BANNED, którą możecie kojarzyć również z występów dla organizacji nomercy. Chłopaki przed długi czas deptali Clan Poland po piętach, lecz postanowili… się rozpaść. Na szczęście wracają w delikatnie zmienionym składzie i tym samym jeszcze bardziej zagęszczają czołówkę.

banned-robimylan

W porównaniu do ostatniego składu BANNED zachodzi jedna zmiana. W drużynie nieobecny jest Dawid ‘pukiz’ Kuder, który obecnie występuje w auRa eSports. Zastępuje go postać budząca sporo emocji na scenie, a jest nią Paweł ‘DECKS’ Busse. Wiele osób podejrzewa go o wspomagacze podczas gry, lecz gracze BANNED postanowili mu zaufać. Prawdopodobnie wynika to z ich grzeszków przeszłości, o których możecie przeczytać w wywiadzie Mateusza ‘EmEryT’ Zawistowskiego. Ich ‘dziecięca’ przeszłość nie przeszkodziła im odnosić dobrych wyników na LANach, więc zakładają, że z DECKSem będzie podobnie.

W składzie jest również oczywiście EmEryT, o którego odejściu z EDIFIER pisałem w poprzednim newsie. Więcej o powrocie drużyny mówi Dominik ‘Melo’ Dzida:

Po rozstaniu się z Emerytem po lanie w Warszawie każdy z nas miał zamiar zrobić sobie małą przerwę od gry. Jednak tak jak to zwykle bywa, wróciliśmy szybciej, niż się spodziewaliśmy w dość kontrowersyjnym lineupie z Decksem na czele. Pograliśmy wtedy ze starym znajomym darkim, którego z tego miejsca pragnę pozdrowić i podziękować za wspólna grę. Po kilku dniach i krótkim epizodzie z Destarem napisał do mnie Emeryt czy znajdzie się miejsce dla niego w naszych szeregach. Nie mogłem odmówić i właśnie w taki sposób odrodziło się BANNED. Aktualnie przygotowujemy się do turnieju w Katowicach, który miejmy nadzieje się odbędzie.

Skład BANNED:

  • Adrian “cROMAGZ” Mojski
  • Paweł “DECKS” Busse
  • Maciej “wlkkk” Wilczyński
  • Mateusz “EmEryT” Zawistowski
  • Dominik “Melo” Dzida
eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general