Amnemon w ALSEN Team

Grzegorz ‘Amnemon’ Komperda ponownie będzie grał z tagiem ALSEN Team. W swojej esportowej karierze ALSEN reprezentował już dwukrotnie. 

Amenmon
Amnemon w akcji podczas Tolkmicko Khaotic Battle

Amnemon z tagiem ALSEN po raz pierwszy zagrał na Tolkmicko Khaotic Battle w marcu 2011 roku. Wówczas ALSEN Team wygrało cały turniej pokonując w finale ówczesne Clan Poland 2-1. Po raz drugi na LANie jako ALSENowiec Grzegorz zagrał w tym roku na WrocLAN, gdzie ze swoją drużyną zajął trzecie miejsce.

W swojej nowej drużynie będzie starał się wypełnić lukę, którą po sobie pozostawił Michał ‘bCk’ Lis odchodząc do Team EDIFIER. W nowym składzie ALSEN Team pojawi się na Silesia Gaming Tournament w Katowicach. Na temat dołączenia do ALSEN Team postanowił wypowiedzieć się sam bohater newsa:

Po jakimiś czasie nie grania znów wracam na pole bitwy by powojować z dinozaurami z ALSEN, nasz skład będzie teraz jak sami możecie zauważyć odchudzony. Sytuacja dosyć nietypowa, ponieważ z fALĄ chcieliśmy stworzyć własny projekt o nazwie Różnica Charakterów, jednak będąc na wakacjach dostałem od niego telefon, że gramy obydwaj dla ALSEN. Zobaczymy jak nam to wyjdzie, ponieważ codziennie, nawet w piątek ciężko trenujemy zgranie w samolotach. Oby wyszlo nam to na dobre i sądzę, że po takim morderczym treningu zaskoczymy Was na LAN’ie w Katowicach. Nasze szanse określam jako bardzo wysokie ze względu na ostatni występ EDIFIER na turnieju stacjonarnym, a CPL jeszcze nie potwierdziło czy pojawi się na turnieju ze względu na jakość komputerów. Trzymajcie się ciepło!

Skład ALSEN Team:

 • Piotr ‘fALA’ Falęcki
 • Marcin ‘doomciak’ Jesiotr
 • Patryk ‘smokR’ Struk
 • Hubert ‘Hero?!’ Kuc
 • Grzegorz ‘Amnemon’ Komperda
2 komentarze
 1. wooow, widac moj nos :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general