Wieeelkie powroty w ALSEN Team

Ostatnio na naszej stronie pojawia się sporo informacji na temat ALSEN Team. Dzisiaj mamy dla Was kolejne informacje, ale tym razem nie odnoszą się one do nowego sponsora, lecz dotyczą zmian w składzie ALSEN Team. Jak dobrze wiecie w tej drużynie często dochodzi do lekkich zawirowań, a po RobimyLAN było wiadomo, że przyjdą kolejne.

 

 

alsen-team-textured

Pierwszą wiadomością jest opuszczenie składu przez Kamila ‘r0lka’ Płowika, który swoje odejście motywował wypaleniem się obecnego składu i chęci spróbowania swoich sił w innym zespole. r0lka występował w ALSEN przez prawie trzy lata. W międzyczasie miał krótką przerwę, kiedy z własnej woli opuścił drużynę na jeden turniej LANowy (MUFLAN). W barwach ALSEN wygrał on Tolkmicko Khaotic Battle i stawał na podium m.in. Electronic Games Party czy Polish LAN Contest.

Ze składem pożegnali się również Jacek ‘r4z0r’ Kępa oraz Radosław ‘CRX’ Rowiński. Rozstanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a dalsze plany graczy nie są mi dokładnie znane. Z dobrego źródła wiem, że Jacek by się skusił na dalszą grę, gdyby ktoś mu złożył dobrą propozycję.

Teraz czas poinformować, kto ich zastąpi. Będą to same znane twarze, które już występowały w ALSEN Team. Patryk ‘smokR’ Struk wraca na scenę, żeby ponownie władać karabinem snajperskim. W barwach ALSEN mogliście go zobaczyć na MUFLAN, PLC oraz WrocLAN. Na ponowne założenie tagu zdecydował się również Hubert ‘Hero?!’ Kuc, który do tej pory grał w Clan Poland. Warto dodać, że do cpl trafił z… ALSEN Team. W czasie swoich występów u boku Adriana ‘EVO’ Bergera dwukrotnie zajął trzecie miejsce na europejskich turniejach: SLTV LAN Finals w Kijowie oraz New Hope w Pradze. Ponadto wygrał polskie zawody: WrocLAN oraz RobimyLAN.

Skład szczelnie wypełnia Michał ‘bCk’ Lis. Jeszcze niedawno występował w ETEK, jednak musiał opuścić zespół. Nie pozostawał on długo bez drużyny, ponieważ teraz znów będzie strzelał w ALSEN. Oczywiście był częścią drużyny, która wygrała MUFLAN. Później drogi ALSEN i bCk się rozeszły, aż do dnia dzisiejszego.

alsen-team-cod4
smokR, fALA, bCk, doomciak i Hero podczas MUFLAN

Warto przypomnieć, że właśnie w takim składzie ALSEN wystąpiło na mocno obsadzonym turnieju MUFLAN, który odbył się rok temu w Poznaniu. Co więcej ALSEN wygrało te zawody nie przegrywając mapy. Czy będzie to powrót na szczyt?

Informacje są nieoficjalne, ale wkrótce zapewne zostaną potwierdzone przez stronę ALSEN Team.

3 komentarze
 1. “sklad szczelnie wypelnia Michal “bCk” Lis…. XDDDDDDD”

 2. „sklad szczelnie wypelnia Michal „bCk” Lis…. XDDDDDDD”
  sory ale spadłem z krzesła

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general