Cyborg Factory wygrywa ICL #15

W dniach 29-31 marca w węgierskim Vac odbyła się 15 edycja Infinity Csarnok LAN. Tradycyjnie na tym turnieju nie zabrakło miejsca dla graczy Call of Duty 4: Modern Warfare. W zmaganiach wzięło udział 28 drużyn. Poza reprezentantami gospodarzy przyjechały dwie zagraniczne ekipy: Cyborg Factory z Czech oraz Freeze Yourself ze Słowenii. Przed zawodami najpoważniejszymi kandydatami do zajęcia miejsca w pierwszej trójce byli właśnie Czesi oraz ANEXIS i Wild.CMSTorm.

Jak się później okazało tak właśnie było. ANEXIS awansowało do finału drabinki wygranych po wygranej 2-0 w mapach ze swoimi rodakami z KiNGZ. CGF na tym samym etapie, takim samym rezultatem pokonało Wild.CMStorm. Po finale WB, to Czesi byli drużyną, która nie straciła żadnej mapy na ten moment turnieju. ANEXIS w finale LB wygrało z Wild.CMStorm i znów musiało zmierzyć się z niepokonanym CGF.

Aby wygrać cały turniej Węgrzy musieli wygrać dwie mapy, nie tracąc przy tym żadnej. Czechom wystarczyła tylko jedna mapa. Finał rozpoczął się od mapy wybranej przez gospodarzy – Backlot. ANEXIS radziło sobie w przeszłości z największymi europejskimi potęgami na tej mapie i udało im się to tym razem. Czesi postanowili wybrać Strike. Nie oddali swojej mapy i CGF mogło wracać do domu ze złotymi medalami.

Klasyfikacja końcowa ICL #15:

 •  Czech Republic Cyborg Factory (Glady, blade, jANYY, cDe, neitheR)
 •  Hungary Anexis eSports (Stormy, FUTUREEE, z1koX, kZstaR, Boco)
 •  Hungary WiLD.CM Storm (STiN, MONS, sn4ke, warTz.Z, DEADZ)
2 komentarze
 1. call of duty 4 żyje ? asdasdasd

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general