myRevenge jedzie do Pragi

Polscy zawodnicy niemieckiej organizacji myRevenge e.V. wezmą udział w turnieju New Hope, który odbędzie się w klubie District w czeskiej Pradze. Polacy są jedną z pięciu drużyn, które dokonały wpłaty wpisowego. Oprócz nich na liście mamy reprezentantów gospodarzy: Cyborg Factory oraz WeWereImmortal, a poza nimi finów z Rave-On oraz niemieckie SNOGARD Dragons.

Organizatorzy turnieju oczekują co najmniej 20 zespołów, aby event się odbył. Na stronie zawodów możemy znaleźć oficjalną listę drużyn zainteresowanych wzięciem udziału w rozgrywkach. Łącznie znajdziemy na niej 43 pozycje. Wśród nich, oprócz wcześniej wspomnianego myR, znajdują się jeszcze dwie polskie formacje: Clan Poland oraz nomercy. Dla tych pierwszych byłaby to kolejna okazja udowodnienia, że należą do europejskiej czołówki. Dla drugich debiut na zagranicznym turnieju, a tym samym świetna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.

Aby wziąć udział w New Hope, należy zapisać się na stronie District-Prague, a następnie opłacić wpisowe w wysokości 250 Euro. Później, co już chyba oczywiste, pojechać do Pragi w wyznaczonym terminie.

Strona turnieju: District Prague

2 komentarze
 1. Powodzenia :)

 2. Zobaczymy co chłopaki pokażą w Pradze. Coś mi się wydaję, że mogą dojść daleko.

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general