ICL 16 zakończone

Infinity Csarnok LAN to najbardziej popularny turniej BYOC na Węgrzech. W zawodach Call of Duty 4 rozgrywanych w dniach 28-30 czerwca wzięło udział 21 zespołów. Trzy z nich, to goście z Czech, natomiast reszta to reprezentanci gospodarzy. Jak się okazało Węgrzy po raz kolejny okazali się bardzo gościnnym narodem.

Poprzednią edycję ICL wygrało czeskie Cyborg Factory po wygranym finale z Anexis eSports (obecnie ROCK). Trzecie miejsce zajęło węgierskie WiLD.CMStorm. Tym razem w turnieju nie wzięło udziału, ani CGF, ani ANEXIS. Wystąpiło za to WiLD pod nazwą Ancients. Warto jeszcze dodać, że dwóch graczy CGF (GLady i cDe) wystąpiło gościnnie w SnoopYGame.cz

Tak jak wcześniej wspominałem Węgrzy okazali się bardzo gościnni, ponieważ dwa pierwsze miejsca zajęły czeskie zespoły: wcześniej wspomniane SnoopY oraz ENSOX. SnoopY najpierw pokonało swoich ziomków w półfinale drabinki wygranych 2-1 w mapach, a później w finale 2-0. Finalistą drabinki wygranych było Ancients, jednak nie dało rady SnoopY przegrywając 2-0. Później okazali się również gorsi od ENSOX w finale Losers Bracket.

Tym samym po raz kolejny Czesi wygrali na Węgrzech. W przeszłości zdarzało się to już kilka razy. Nawet pierwszą edycję wygrała eSuba z paradoxem i Mazarinim w składzie.

Podium ICL #16:

 • img/1.png Czech Republic SnoopYGame (sUNSPINX, F o X x, reveleR, GLady, cDe)
  img/2.png Czech Republic ENSOX (Adamelo, louwe, SPYYY, neitheR, northzzon)
  img/3.png Hungary Ancients (eLastic, STiN, crack, MoNti, warTz.Z)

Wszystkie wyniki oraz drabinkę turnieju znajdziecie pod tym linkiem.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general