ETEK wygrywa eWojownik & muflon 5v5 Night cup #2

Formacja ETEK okazała się najlepsza w drugiej edycji eWojownik & muflon 5v5 Night cup organizowanego przez portal eWojownik.pl, a także byłego gracza Damiana “muflon” Śmiesz. Podobnie jak poprzednia edycja, rozgrywki odbywały się w trybie Search & Destroy.

Po raz kolejny turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Gracze standardowo rozpoczęli rozgrywki w drabince pojedyńczej eliminacji, gdzie po długich zmaganiach zostali wyłonieni ćwierćfinaliści, a następnie półfinaliści.

W pierwszym półfinale mogliśmy zobaczyć zmagania drużyn ETEK i REAL. Po dwóch wyrównanych mapach, hiton i spółka mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Drugi półfinał, był to pojedynek takich drużyn jak Mixownicy oraz exavs. Po bardzo wyrównanym spotkaniu drużyna Mixowników musiała uznać wyższość formacji exavs. Tym sposobem drużyna pod wodzą Czarka “sRx” Dymińskiego zapewniła sobie miejsce w finale rozgrywek.

Pojedynek finałowy, tak jak się wszyscy spodziewali była to już dominacja ETEK. Pokonali bez żadnych problemów  młodych graczy exavs i tym samym wygrali kolejną edycję eWojownik & muflon Night Cup, udowadniając tym samym, że są bardzo dobrze przygotowani do zbliżającego się wielkimi krokami turnieju w Czechach.

Wszystkim finalistom gratulujemy i serdecznie zapraszamy na kolejną edycję turnieju, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia forum.

Klasyfikacja końcowa:

 ETEK ( Mruczek, AFM, hiton, EmEryT, SNIKK ) – 100 

img/2.png exavs ( NEERO, sRx, kRSTN,ikstrim,sHini ) – 12 slotowy server DE

4 komentarze
 1. Znakomity turniej, polecam Boski Karl :)

 2. Bardzo fajny turniej! Czekam na następną edycje :)

 3. a co się dzieje z CPL będą jeszcze razem grać?

 4. Legenda głosi ze CPL to koty i nie graja w slabych truniejach xd

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general