ex-Western Wolves wraca do gry

Tak jak RobimyLAN ożywiło polską scenę Call of Duty 4, tak turnieje New Hope zachęcają do powrotu zagranicznych graczy. Prawdopodobnie na stałe do gry wrócą byli gracze Western Wolves, którzy w lidze Cybergamer grają pod nazwą ‘no tag’. 

ex-wW postanowiło zakończyć wspólną grę w sierpniu 2012 roku z powodu braku motywacji do dalszej gry. Wcześniej udało im się wygrać międzynarodowe turnieje, takie jak: Adroits CoD Masters, BenQ Grunex LAN czy Qnatek Summer Battle. Od tamtej pory gracze byli nieaktywni na scenie, jedynie David ‘ono’  McConnell próbował swoich sił na scenie Counter Strike: Global Offensive, jednak bez większych sukcesów.

 western-wolves
Western Wolves po wygranej w Qnatek Summer Battle

Jak powiedział mi Thomas ‘cHoObiE3’ Mead, powrót na stałe na scenę tej drużyny zależy od tego czy uda im się znaleźć odpowiednią organizację, która pomogłaby im finansowo w wyjazdach na turnieje. Aktualnie są w trakcie poszukiwania dla siebie odpowiedniego domu. Miejmy nadzieję, że im się to uda. Powrót tych graczy zapewniłby większą rywalizację na europejskich turniejach oraz zdecydowanie podniósłby poziom sceny.

Skład drużyny jest taki sam jak w momencie zakończenia wspólnej gry i przedstawia się w następujący sposób:

 • United Kingdom Thomas ‘cHoObiE3’ Mead
 • United Kingdom David ‘ono’ McConnell
 • Norway Roe ‘froz’ Langaas
 • Sweden Hampus ‘mySn’ Karlsson
 • United Kingdom Mark ‘phantasy-‘ Pinney
3 komentarze
 1. nie raz grywalem z ono w cod2 tak wiec to ze gral tylko aktywnie w cs go to nie prawda ;P nawet jego team noid gra w eurocupie.. :D tak samo froz, gral aktywnie na cg do lutego 2013

 2. brakowalo mi ich :D

 3. Myślę, że szału nie będzie :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general