GO4CrossFire Cup #43 pada łupem myRevenge

W zeszłą niedzielę odbyła się już 43 edycja turnieju GO4CF  organizowanego przez ESL. W turnieju wzięł udział 40 zespołów z całej Europy. Wśród nich mogliśmy zobaczyć dwa polskie klany: TRIDON ESPORTS oraz Alcoholics.cf.

TRIDON musiało rozpocząć rywalizację już od pierwszej rundy, natomiast Alcoholics miało w niej wolny los. Pierwszym przeciwnikiem TRIDON był europejski zespół Selfmade. Polacy poradzili sobie z nimi bez problemów wygrywając 14-5.

W drugiej rundzie nie było już tak łatwo. TRIDON zostało rozbite przez utytułowane myRevenge 14-1. Lepiej w tej rundzie zagrali ‘Alkoholicy’, którzy podejmowali Greków z Aimmatic. Po zaciętym pojedynku górą byli nasi rodacy, a mecz skończył się wynikiem 12-10.

Niestety w kolejnej rundzie Alcoholics nie miało tyle szczęścia. Znów stoczyli zacięty pojedynek, tym razem z niemieckim DRUCKWELLE eSports e.V.. Polacy niestety przegrali 13-9 i musieli zakończyć swój udział w GO4CF #43.

W finale zagrali pogromcy TRIDON, czyli ekipa myRevenge. Ich rywalami był francuski klan Made In France. myR zagrało kolejny bardzo dobry mecz w turnieju, który zapewnił im ostateczne zwycięstwo w całych rozgrywkach. Wynik finału 11-7 na ich korzyść spowodował, że na swoim koncie klanowym zobaczą 150 Euro więcej.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general