Reason Gaming z Call of Duty 4!

Reason Gaming jest z pewnością znaną organizacją w świecie Call of Duty. Niegdyś w swoich szeregach miała czołowe drużyny z naszej sceny, które walczyły o podium na międzynarodowych imprezach. Reason chce powrócić do dawnych czasów, dlatego postanowili zwerbować do swoich szeregów bardzo doświadczonych graczy.

mark-cod4
Mark jest liderem nowego zespołu Reason Gaming / fot. ReDeYe

Kapitanem nowego składu [R] jest Mark ‘mark’ Horner. Starsi stażem gracze mogą go kojarzyć jeszcze z występów w legendarnym tek-9. Później występował on między innymi w The Last Resort czy Meet Your Makers. Największe sukcesy odnosił w barwach Team Dignitas, z którym wygrał m.in. Outpost On Fire 3 oraz i35.

Dwie kolejne gwiazdy w zespole to Declan ‘germaine’ Elcocks oraz Lubomir ‘Luboshmir’ Pesak. germaine w przeszłości grał z tagami m.in. TCM Gaming, Dignitas oraz ButtonBashers. To właśnie w barwach tego pierwszego zespołu wygrał UKeSA LAN Finals oraz EPS UK Season 2. Luboshmir zasłynął ze swojej gry dla czeskiej organizacji eSuba, której zespół potem grał dla Power Gaming i przez pewien czas był najlepszy w Europie.

Skład uzupełniają mniej znani gracze: Chris ‘Kex’ Tuck oraz Sanjay ‘Caesium’ Gambhir. Warto zaznaczyć, że są jedynie mniej znani od ich kolegów zespołu, jednak z pewnością nie są to postacie anonimowe. Kex w barwach infused wygrał i41 oraz zajął drugie miejsce podczas Adroits CoD Masters. Caesium natomiast jest graczem wywodzącym się ze sceny America’s Army, który z powodzeniem przebił się do czołówki CoD4 grając dla infused czy Epsilon eSports.

Mieszanka w Reason Gaming jest bardzo mocna, jednak nie wiadomo do końca jak sobie poradzą podczas zawodów 10 000 Euro Challenge, które w dniach 10-11 sierpnia odbędą się w czeskiej Pradze. W każdym razie to kolejna dobra drużyna mająca ochotę na zajęcie miejsca w czołowej trójce turnieju.

Skład Reason Gaming:

 • Mark “mark[c]” Horner
 • Declan “germaine” Elcocks
 • Sanjay “caesiuM” Gambhir
 • Chris “Kex” Tuck
 • Lubomir “Luboshmir” Pesak

Źródło: Reason Gaming, cod4.bimflow.nl

3 komentarze
 1. jeszcze zeby fnatic/tcm przygarnelo kogos i bedzie jak dawniej :D

 2. oraz dignitas i infused ;p

 3. Byłoby na pewno ciekawie, powrót EMS w ESL itd. :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general