Spotkaj się z gwiazdami YouTube na GAME ZONE KRK!

7 i 8 grudnia 2013 r. w krakowskim Forum Przestrzenie odbędzie się GAME ZONE KRK – jedna z największych, w Polsce, imprez miłośników gier komputerowych!

plakat-GameZoneKrk

Wśród licznych atrakcji,  jakie czekają na uczestników wydarzenia, znalazły się spotkania z najpopularniejszymi polskimi Youtuberami. Ścisłą czołówkę w tej tematyce stanowią Rock Alone, czyli Remigiusz Maciaszek
i  Patryk Rojo Rojewski – goście GAME ZONE KRK.

W notowaniu TOP 50 polskich kanałów YouTube z największą liczbą wyświetleń filmów w lipcu 2013, kanał Roja zajął 11. miejsce, a Rocka 24.

TOP 25 polskich kanałów z największą liczbą nowych subskrypcji w ciągu miesiąca odnotował wzrost  „ROJOV13” o 8,03 %  a „RockAlone2k” o 4,2%.

Obecnie kanał Roja subskrybuje 703 748 użytkowników, a jego filmy wyświetlane były ponad 106 834 670 razy. Podobnie imponujący jest wynik kanału Rocka. To 649 805 subskrypcji i 125 001 937 wyświetleń.

Fenomen owej popularności panowie zawdzięczają różnorodoności tematyki, w której gry są elementem dominującym i  naturalnie własnym osobowościom. GAME ZONE KRK, to doskonała okazja by się o tym przekonać.

Obok Rocka i Roja w sekcji SHOW pojawią się CTSG87, Navvvia, Tivolt, Kubson, Ekipa Jarock.pl – Brunecia, Flamy, M4sha, Mkrr3, Rock, Seto, SouShibo a także Wonziu, KaLi i Leniwy.

Szczegółowy program SHOW dostępny jest na stronie internetowej www.gamezonekrk.pl

Przypominamy, że cała impreza rusza już za niecałe 20 godzin. Zachęcamy wszystkich do przybycia do Krakowa! Musicie tam być!

źrodło – informacja prasowa.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general