The Elder Scrolls Online

Jak już wcześniej obiecywaliśmy, dziś podajemy wam sporą garść informacji na temat nowej gry tworzonej przez zespół ZeniMax Online Studios!

elder_scrolls_online

Nowe MMO zostało usytuowane w świecie pochodzącego z bestsellerowej serii gier The Elder Scrolls. Z pewnością nie będziemy żałować rozgrywki w grze, ponieważ nad produkcją The Elder Scrolls od 2007 roku brało udział 250 osób. Jest to na prawdę spora liczba.

TheElderScrollsOnline

Fabuła gry toczy się podczas milenium, czyli przed wydarzeniami znanymi z The Elder Scrolls V: Skyrim. Wszytko toczy się podczas podpisanego paktu pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco. Gracze będą mieli do wyboru trzy stronnictwa, które każde walczy z Imperium i posiada ogromną armię. Frakcje te to: Pakt Ebonheart (zrzeszający rasy Nordów, Dunmerów i Argonian), Dominium Aldmeru (Altmerowie, Bosmerowie i Khajiitowie) oraz Przymierze Daggerfall (Orkowie, Bretoni, Redgardowie). Celem każdej nich jest zdobycie stolicy kraju.

Elder-Scrolls-Online

W grze możemy wykonywać prze różne misje, zlecenia podobne jak w wersji RPG tej gry. Pojawi się wiele losowych wydarzeń, które podczas rozgrywki będą się przydarzać naszemu bohaterowi. Czekają nas liczne pojedynki między innymi z bandytami.

Świat będzie dość spory. Plusem jest swobodne poruszanie się po mapie. Możemy spokojnie wszystko zwiedzać oraz poznawać. Cała oprawa graficzna wygląda świetnie oraz niezwykle realistycznie. Wszystko odbywa się dynamicznie.

first-person-mode-in-the-Elder-Scrolls-Online-MMO

Ważnym elementem gry jest niewątpliwie walka i jeszcze raz walka. Styl walki podobny jest do typowych gier jednoosobowych, w których walczymy przy użyciu lewego przycisku myszy, a nie tak jak w popularnych MMORPG. Możemy wziąć udział w zdobywaniu zamków i twierdz z wykorzystaniem maszyn oblężniczych, przejmowaniu kopalń, farm itp. W tego rodzaju bataliach może uczestniczyć ogromna liczba graczy dochodząca do 200 graczy.

The_Elder_Scrolls_Online_Cyrodiil_Map

Gra najprawdopodobniej zawita do nas w 2014 roku. Pojawi się na takich platformach jak: PC, XBOX one oraz PlayStation 4. Nie ma pewnych informacji co do płatności za grę. Możliwe, że zostanie wprowadzony abonament, ale też może się okazać, że będzie ona free-to-play.

Później system zmieni się na free-to-play, podobnie dzieje się z mnóstwem płatnych gier na iOS, które ostatecznie trafiają do strefy freemium. EA ma problemy z The Old Republic, niemal wszyscy przerzucają się teraz na model free-to-play – mówi Nicholasa Lovella – założyciel firmy Gamesbrief, który często udziela konsultacji w dziedzinie gier. / edge-online.com

Wymagania sprzętowe: / mmorpg.org.pl

 • System operacyjny – Vista, 7
 • Procesor – Core i5 2.6 GHz
 • RAM – 2 GB (4 GB – Vista, 7)
 • Karta graficzna – 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza)
 • Wolne miejsce – 6 GB HDD
1 Komentarz
 1. kosmiczne wymagania :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general