Nowy system zaklęć w Wiedźminie 3

Jak wiemy, coraz większymi krokami zbliża się nowa część znanej serii gier – Wiedźmin. Studio CD-Projekt RED tym razem podaję nam kilka szczegółów dotyczących systemu magicznych zaklęć.

Wiedźmin-3

Oto wypowiedź Macieja Szcześnika – członka zespołu tworzącego nowego Wiedźmina:

“W pierwszych momentach rozgrywki, Geralt będzie miał do dyspozycji 5 znaków. To jednak nie wszystko, ponieważ wraz z Wiedźminem 3, wprowadzamy do naszej gry nowy system ulepszania zaklęć. Każdy ze znaków posiada swoją alternatywną wersję, do którego dostęp dostaniemy wraz z rozwojem postaci. Nie są to jednak zwykłe, mocniejsze wersję znanych już czarów.

Spójrzmy na przykład na Aard. Podstawowa wersja tegoż znaku, przewraca wybranego przez nas oponenta za pomocą kinetycznej fali uderzeniowej. Jego ulepszona wersja, pozwala na przewrócenie wszystkiego wokół, dając nam tym samym nowe możliwości taktyczne. Podobne możliwości, otrzymamy każdy z pięciu znaków”.

Premiera gry zapowiedziana jest na 2014 rok. Pojawi się na takich platformach jak: PC, PlayStation 4 oraz XBOX one. Niewątpliwie cały świat czeka na wyjście nowego dziecka studia CD-Projekt RED.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general