Silesia Gaming Tournament przełożone

Aktywni użytkownicy forum mogli w dniu dzisiejszym przeczytać wiadomość o przełożeniu turnieju Silesia Gaming Tournament. Zawody pierwotnie miały odbyć się w Katowicach w dniach 25-27, jednak zostały przełożone, a nowy termin nie jest jeszcze znane. 

sgt

O sprawie poinformowali administratorzy turnieju w temacie na forum dotyczącym właśnie SGT. Treść postu:

Witam,

Tak więc, turniej zostaje przesunięty, to jest zatwierdzone 100%, o minimum 2 miesiące, ponieważ na hali będzie giełda zimowa od listopada. Dokładna nowa data już jutro na 100%, musimy tylko ustalić z właścicielem hali kiedy będzie wolny termin. Postaramy się go zrobić w 2 dni, tak aby by chętnych graczy oraz widzów było więcej i nie musieli martwić się o piątek. Wieczorem zaktualizujemy listę zapisanych. Na stan obecnych jest 5 drużyn opłaconych, 2×1/2 z 400 zł (rezerwacja miejsca) i 3x pełne wpisowe 400 zł. Dla drużyn, które już są opłacone, za zwiększony czas oczekiwania przewidziane są upominki i kilka gadżetów fundowanych przez firmę SilesiaSport. Termin końca zapisów zostaje przedłużony do miesiąca przed turniejem (dokładnie jutro gdy będzie data turnieju), z tych pięciu drużyn gdyby któraś chciała zrezygnować, prosimy o kontakt, miejsce wydarzenia bez zmian, prawdopodobnie zwiększymy nagrody pieniężne, aktywujemy turnieju FIFA 14 w normalnym trybie, wpisowe nie ulegnie zmianie. w przypadku pytań prosimy o kontakt na info@silesiagamingtournament.pl

Zaktualizujemy także dziś informacje na stronie odnośnie turnieju, przedstawimy zniżki dla graczy i widzów oraz kilka ciekawych atrakcji.

Powodem przesunięcia jest zbyt mała ilość wpłat oraz niewielka ilość chętnych (chcemy dać wszystkim więcej czasu na zapisy, tak aby był to jeden z najlepszych turniejów na których byliście).

Jest to z pewnością smutna informacja dla całej sceny, ponieważ turniej nie odbędzie się w tym roku. Miejmy nadzieję, że organizatorzy spełnią swoje obietnice i zawody będą w ogóle miały miejsce.

4 komentarze
 1. ,,(chcemy dać wszystkim więcej czasu na zapisy, tak aby był to jeden z najlepszych turniejów na których byliście).” – jak gracze maja sie czuć komfortowo na turnieju gdzie beda kwadratowe monitory gg troche ;/

 2. Chcemy załatwić lepszy sprzęt

 3. Super by było :)

 4. Wymieńcie te nvidie quadro na coś normalnego!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general