Kingston nowym sponsorem ALSEN Team

Firma Kingston znana z dobrej jakości dysków półprzewodnikowych, pamięci czy kart flash na początku lipca rozpoczęła współpracę z drużyną ALSEN Team.

01_kingston_hyperx_logo

ALSEN Team to znana polska organizacja e-sportowa posiadająca dywizje w takich grach jak: Counter-Strike: Global Offensive, FIFA oraz oczywiście Call of Duty 4. Drużyna ma na swoim koncie wiele osiągnięć w rozmaitych turniejach online jak i offline. Reprezentanci CS:GO na ostatnim turnieju lanowym – KGB CM Storm pokazali się z bardzo dobrej strony. Po dominacji w swojej grupie ostatecznie w całym turnieju zajęli wysokie czwarte miejsce. Gratulacje!

Kingston Technology powstał w 1987 roku. Dzięki sukcesowi założycieli – John’a Tu oraz David’a Sun’a firma rozwinęła się w jednego z największych niezależnych producentów pamięci na świecie. Aktualnie Kingston zatrudnia ponad 4000 osób na całym świecie.

kingston-logo-ddr2

Z pewnością nowy sponsor wpłynie pozytywnie na włodarzy polskiego team’u oraz na jego reprezentantów. Starannie wykonane produkty Kingston na pewno poprawią komfort gry graczom ALSEN. Nam pozostaje życzyć długiej oraz udanej współpracy i wielu sukcesów na polskich jak i międzynarodowych arenach!

Na koniec jeden z testów wydajności produktów HyperX:

[youtube id=”Cj-96JC3_oM” width=”600″ height=”350″]

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general