Odmienione nomercy jedzie na New Hope

Oprócz myRevenge w turnieju New Hope organizowanym w czeskiej Pradze zobaczymy również innych polskich zawodników – nomercy. Melo i spółka ostatnio bardzo dobrze radzą sobie na krajowym podwórku. Zajęli podium na dwóch ostatnich LANach: trzecie miejsce na Polish Lan Contest oraz drugie na WrocLAN. Teraz spróbują swoich sił za granicami naszej ojczyzny w odmienionym składzie.

Z drużyną musi się pożegnać Amadeusz ‘dEST4R’ Wlekły, który niestety nie może pojechać do Czech z powodów osobistych. Drużyna przez jakiś czas rozglądała się za nowym zawodnikiem. Początkowo wybór padł na Jacka ‘zonic’ Kapustę, jednak nie zdecydowano się go zatrzymać na stałe. Ostatecznie wybór padł na Dawida ‘pukiz’ Kudera. Dawid udowodnił, że potrafi grać na turniejach w barwach Live4Game, z którym zajął 3 miejsce na Muflanie. Całą sytuację odnośnie zespołu wyjaśnia jego lider, Dominik ‘Melo’ Dzida w oświadczeniu:

nomercy
nomercy w Pradze zagra w nowym składzie / fot. gamemod

 Cóż może na początek w imieniu całej drużyny podziękuje dEST4R’owi za wspólną grę, był to okres który był chyba najlepszy dla każdego z naszej ekipy co można było zaobserwować po wynikach na dwóch ostatnich lanach.  Niestety przyszedł czas na zmianę. Amadeusz z powodów osobistych nie może się wybrać na turniej District Prague. Po kilku dniach rozglądania się na scenie za dobrym graczem odezwał się dobrze Wam znany Pukiz który już nie raz pokazywał jak dobrze potrafi strzelać poza swoim domem. Wierzę, że uda mu się dobrze wkomponować  w naszą grę i osiągniemy dobry rezultat na zbliżającym się Lanie. Życzcie nam powodzenia.

Skład nomercy:

 • Dominik “Melo” Dzida
 • Maciej “wlkkk” Wilczyński
 • Mateusz “EmEryT” Zawistowski
 • Adrian “cROMAGZ” Mojski
 • Dawid “pukiz” Kuder
8 komentarzy
 1. gl pukiz ! :)

 2. nam to już nikt nie napisze gl xD

 3. gl melo ! :)

 4. powodzenia w Pradze :)

 5. gl Dawid i reszta :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general